2733
2734

دانشگاه ها که مجازین 😂

میشه برا اینکه به حاجتام برسم و اونم عاشقم بشه و بیاد خواستگاریم وباهم ازدواج کنیم و خوشبخت بشیم یه صلوات بفرستید .۵ ساله عاشقشم دعام کنید بدون اون نمیتونم زندگی کنم

از لحاظ تحصیلی بدترین ترمه یکم سخت میشه با کلاسا ودرسا کنار اومد البته شما مجازی هستین 

و از لحاظ عاطفی هم ممکنه زیاد تحت تاثیر قراربگیرین ولی توحه نکنید😂

آیلین سابق /تو ماهی و من ماهی این برکه ی کاشی اندوه بزرگیست زمانی که نباشی... هرگز به تو دستم نرسد ماه بلندم اندوه بزرگیست چه باشی،چه نباشی🌙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دانشگاه که آنلاین 

ولی ساده باش آرایش غلیط نکن مانتو مناسب بپوش از ترم اول قاطی اکیپ ها نشو بزار با همه آشنا بشی با بچه ها هماهنگ باش از اولش هر جوری بودی تا آخر باید همون جوری باشی

من لیلام مامان وروجکی که به خاطر دخترش اینجاس میخام یاد بگیرم چطوری تربیت و بزرگش کنم 😊اگه نظری داری راهنمایم کن دوست خوبم 
2728

من ۳،۴ سال دیگه میرم...لایک کنیدببینم قرار چه جایی برم🤣🤣ضمناً راجب سلف هم برام بگین🤣🤣🤩🤩🤩♥️

انتهای دریا را برکه ها نمی فهمند 😞...                                                    پس ببخش اگر گاهی گم میکنم نشانیت را....                               میشه برای موفقیت در رشته ام یه صلوات بفرستی🌼؟                         🦋اللهم عجل فی فرج مولانا یا صاحب الزمان🦋

رابطت رو با استادهاي مرد حقظ كن

علي❤️ ريدم به خودت و اخلاقت عن اقا😏                         من باردار نيستم😁اين تيكر براي رسيدن به هدفه شوميه كه تو سرمه😃ممنون ميشم برام دعا كني به چيزي كه ميخام برسم😅❤️😘
2740

اولین توصیه ای ما رفتیم دانشگاهو ترم بالایی ها بهمون کردن اینکه عاشق نشو ترم اول 

✋ کاربر پسر هستم.... اگه امضا رو خوندین لطفا برا ابجیم دعا کنید دلش بچه میخواد منم دوس دارم زودتر دایی بشم 🎶🎶🎶🥳🥳🥳🥳 هرموقع با کاربری جدید اومدی یه خبری بده ❤
2706