2737
2739
عنوان

امام رضایی ها بیاین

92 بازدید | 17 پست

سلام دوستان حرم مطهر رضوی ختم زیارت عاشورا و زیارت وارث گذاشته لطفا نیت کنید و از ختم بردارین اعلام کنید چند مرتبه میخونید مهلت زمانی نداره هر موقع وقت کردین بخونید اجرتون با آقا علی ابن موسی الرضا علیه السلام

به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت غصه هم میگذرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من یک بار زیارت عاشورا 

قبول باشه💚🍀

💚زادگاهم ایران است این وطن مرا جان است💚خدای خوبم سربلندی و آبادی ایران آرزومه 💚وطنم ای شکوهِ پابرجا💚وطن هتل نیست که اگه خدماتش خوب نبود ترکش کنی باید بمونی و بسازیش✌پرچم سه رنگ ایرانم تا ابد بالاست💚 ♡♡IRAN ♡♡ من یک مسلمان هستم،اسلام کامل است و من نیستم ،هرخطایی که از من سر زد ،به من نسبت دهید ، نه به دینم💚 تو مپندار که کربلا شهری ست در میان شهرها و یا نامی ست در میان نام ها ،،، نه ،،، کربلا حرم حق است و هیچکس را جز یاران امام حسین (ع) راهی به سوی حقیقت نخواهد بود ... به حسین بن علی پشت و پناهم گرم است ، ای خداشکر عجب پشت و پناهی دارم ... و هنگامی که در پی خودم بودم تو را یافتم یاحسین(ع) ... خدایا شکرت💚
من اگه بتونم ختم میدم. میشه بیشتر توضیح بدین لطفا    

عزیزم هر چند بار میخونی اعلام میکنی و بنده یادداشت میکنم ثبت دفتر حرم میشه

2738
عزیزم نگو شما خواستی و نگرفتی؟

بله انواع خواسته‌ها 

بهبود بیماری برادرم ، سرو سامان گرفتن داداش دیگم ، 

حل یه مشکل خانوادگی فامیلی ، ازدواج خواهرم 

تو شغل خودم 

هیچ 😊 همشونم خیر بودن 

لابد میگید صلاح نبوده خب اگه نبوده پس اصن چرا نذرو نیاز و دعا 😅 دیگه رها کردم هرچه بادا باد 

بی توسل 

حاجت روا باشی عزیزم

همچنین عزیزم💚

💚زادگاهم ایران است این وطن مرا جان است💚خدای خوبم سربلندی و آبادی ایران آرزومه 💚وطنم ای شکوهِ پابرجا💚وطن هتل نیست که اگه خدماتش خوب نبود ترکش کنی باید بمونی و بسازیش✌پرچم سه رنگ ایرانم تا ابد بالاست💚 ♡♡IRAN ♡♡ من یک مسلمان هستم،اسلام کامل است و من نیستم ،هرخطایی که از من سر زد ،به من نسبت دهید ، نه به دینم💚 تو مپندار که کربلا شهری ست در میان شهرها و یا نامی ست در میان نام ها ،،، نه ،،، کربلا حرم حق است و هیچکس را جز یاران امام حسین (ع) راهی به سوی حقیقت نخواهد بود ... به حسین بن علی پشت و پناهم گرم است ، ای خداشکر عجب پشت و پناهی دارم ... و هنگامی که در پی خودم بودم تو را یافتم یاحسین(ع) ... خدایا شکرت💚
بله انواع خواسته‌ها  بهبود بیماری برادرم ، سرو سامان گرفتن داداش دیگم ،  حل یه مشکل خانو ...

عزیزم نمیدونم چی بگم چون علمش رو ندارم ولی یه چیزی رو خوب میدونم که امام رضا علیه السلام خیلی رئوفه  هر کسی با اعتقاد رفته در خونش دست خالی برنگشته 

2706