2737
2734
عنوان

مستقل بودن

256 بازدید | 37 پست

سلاااام همگی ، میخواستم در مورد مستقل بودن راهنماییم کنید ، دیشب گفتم که من یه دختر نوزده ساله هستم که پدر و مادرشو از دست داده و خیلی آشوب بودم و شماها راهنماییم کردین و بهم آرامش دادین ، ممنونم ازتون 🥰 ، الان می‌خوام در مورد زرنگ بودن و مستقل بودن ازتون کمک بخوام عزیزانم ، من دختری هستم که اصلا اهل دوست پسر و رفیق بازی نیستم ، نمیگم اینجور روابط بده ، اما من تو ذاتم نیست ، همیشه سرم تو کار خودم بوده ، اما الان حس میکنم از دنیا عقبم ، نمی‌دونم چرا 😞 ، می‌خوام از سر جام بلند شم ، می‌خوام برا خودم کسی بشم ، من رشته حقوق میخونم ، اما انگیزه ندارم اونم به خاطر مشکلات زیادی ک داشتم ، دو سه روزه اهدافم رو روی تخته می‌نویسم و می‌خوام بهشون برسم ، چجوری زرنگ و فعال باشم ؟ چجوری ؟ از مشکلاتی ک دارم وسواس فکری که در پست قبلی در موردش حرف زدیم و نداشتن آرامش ، دلیلشم فوت مامانمه که پنج ماه پیش رفت 

لطفاً راهنمایی کنید 😞

تعداد رای : 7
نظرسنجی
مستقل
4
57%
زرنگ
3
42%

نمیدونم چجوریه چون خودمم مثل تو از همه جا عقبم ولییی مطمعنم موفق میشی

۹.۹.۹۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد☺️اگر کامنت من به شما کمک کرد یک صلوات مهمونم کنید 🌿وَأُفَوِّضُ أَمْرِي إِلَى اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ بَصِيرٌ بِالْعِبَادِ💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

به نظرم یکی از راههای انگیزه داشتن اینه ک درکناراهداف بلندمدت یه سری اهداف کوتاه مدت تعیین کنی وکم کم گام برداری...اینطوری وقتی به هدفای کوچیکت میرسی انگیزت بیشترمیشه

2738
نمیدونم چجوریه چون خودمم مثل تو از همه جا عقبم ولییی مطمعنم موفق میشی

ممنونم عزیزم به همچنین ، ولی من شرایطم چرته  نداشتن پدر و مادر عذاب آور ترین حس دنیاست

ممنونم عزیزم به همچنین ، ولی من شرایطم چرته  نداشتن پدر و مادر عذاب آور ترین حس دنیاست

میدونم ولی بازم دوس داشتم جات باشم 🤦🏻‍♀️

۹.۹.۹۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد☺️اگر کامنت من به شما کمک کرد یک صلوات مهمونم کنید 🌿وَأُفَوِّضُ أَمْرِي إِلَى اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ بَصِيرٌ بِالْعِبَادِ💙
به نظرم یکی از راههای انگیزه داشتن اینه ک درکناراهداف بلندمدت یه سری اهداف کوتاه مدت تعیین کنی وکم ک ...

بله دارم همین کارو میکنم ، از کاشت ناخن و ثبت نام برای رانندگی شروع کردم

ممنونم عزیزم به همچنین ، ولی من شرایطم چرته  نداشتن پدر و مادر عذاب آور ترین حس دنیاست

سخت هست ولی شما تنها نیستی ....هزاران ادم مث شما وجودداره...محکم باش...قرارنیس همیشه بدبیاری بیاری....همه ادما یه ازاین موارد تو زندگیشون هس...برو زندگینامه ادمای موفقی رو ک مث خودتون بودن رو بخون ...

2706