2733
2734
عنوان

خانمای باردار بیاید دور هم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 461 بازدید | 99 پست
مشخص نبود تو ان تی  منتظرم برم انو مالی  هفته ای یه روز  اونم اگه معدم خالی بود شب ...

انومالی چند وقت بعد ان تی؟ من ۲۵ این ماه ان تی دارم

معلم سال ۱۴۰۴ برام دعا کنید ممنونم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم ۳ کیلو کم کردم بچت سمت چپ بود یا راست ضربان قلبش چندبود

راستش نمیدونم ب این چیزا دقت نکردم😁😅

ورم هم اصلا ندارم با اینکه خودم ضعیف شدم ولی بچه از بدنم تغذیه میکنه خداروشکر خوب پیش میره😍

منم که تو دوران پادرد و گردن دردش هستم دیگه همه چی خوب شده خورد و خوراکمم اوکی شده

نامه ای از خدا 😇نگران فردا نباش ،تو اولین بار است که بندگی میکنی❤اما من قرن هاست خدایی میکنم🌹❤من خوشبخت ترین زن دنیام ❤❤❤خوشبخت بودیم زمانی که خوشبختی مد نبود😎خاص ترین مرد دنیاA🧿🧿🧿🧿💍💍💍❤❤❤❤❤
2731
من هفته ۱۰ ام حالت تهوع  سردرد  بی حالی  دارم  از همه غذاها بدم میاد.   ...

اخ منم همسرررم کفرش دراومده میگه تو هیچ نمیخوری

من ۲۰روز دیگ‌مونده تا زایمانم خیلی اذیت میشم کمرم درد میگیره تو خواب اذیت‌ میشم خیلی هم سنگین شدم&nb ...

چ خوب خوشبحالت گذروندیش نی نیت پسله یا دختل ویارت چی بود

2738
راستش نمیدونم ب این چیزا دقت نکردم😁😅 ورم هم اصلا ندارم با اینکه خودم ضعیف شدم ولی بچه از بدنم تغذ ...

خخ الهی واس ورم زوده گلی هنوز منم ندارم خیلی زوده 

منم که تو دوران پادرد و گردن دردش هستم دیگه همه چی خوب شده خورد و خوراکمم اوکی شده

الهی بسلامتی گلی بچت چیه ویارت چی بود

من كه از درد پا خيلي اذيتم  

يبوست هم ديونم كرده 

ولي بازم شكر خدا 

سلام میشه محبت کنی برای شفای بابام و ازدواج و خوشبختی تنها خواهرم یه دونه صلوات مهمونم کنی بهم بگو برات جبران کنمو و صلوات بفرستم قشنگم 
اولش‌عزیزم‌م‌منم‌اولش‌حالم‌خیلی‌بدبوداصلااشتهانداشتم‌خداروشکر‌الان‌یکم‌بهترم‌ولی‌اصلاخواب‌ندارم‌نمید ...

بچت چیه گلی منم فقط شبا میخوابم اونم اگه برم دستشویی بی خواب میشم صبح هم  زودبیدارم 

2706