2733
2739

بیایین از کارا و مسخره بازیاشون بگین بخونیم ضعف کنیم واسشون🤣🤣از سوتی هاشون بگین

اول خودم بگم😂

پسر دختر خالم توی مجالس ختم تا میریم شروع میکنه رقصیدن😆😆😆بنده خدا مامانش سعی میکنه اصلا نره تا این ابروشو ببره

رفته بودیم ختم یکی از نزدیکا بچه شروع کرده با ی خیارسبز(یعنی میکروفنه) میگه دستا بالا بالا بعد شروع کرده رقصیدن

واااای که چقدر از خجالت اب شدیم 

دخترکم🧡منو بابایي بی صبرانه منتظرتیم...❤️دِل آنا❤️خدایا شکرت بخاطر وجود سه تا فرزندم👨‍👩‍👦‍👦+👼🏻....وَ چِقَدر بی اندازه میخواهَمَت💍همسر خوبم...

پسرم تا میگم پی پی میگه لالا خودشم لالایی میخونه که نره دستشویی

چنان مشتاقم ای دلبر به دیدارت                                                 که از دوری برآید از دلم آهی ،بسوزد هفت دریا را

پسر خاخرم  مثلا بگیم  شلوغ نکن مهمون میاد زیاد  چیز میز بر ندار بخدااا اونقدر میخوره   بعد تموم شدنشم میگه مامان یا خاله دیدی حرفاتو قبول ندارم چقدر خوردم   ادم کلا   ابروش میره 

یا بگیم  حرف نزن  داریم با تلفن نیحرفیم شلوارشو پاچه هاشو تا نیکنه  میگه باشه بعد دمپاییای مامانشو میپوشه میرقصه صدا  میده

خدایا دنیایت ته نامردیست 🖤💔                      داغونم همین 😔😔😔😔😔😔😔😔😔 تو این دوره زمونع یه مرد پیدا کنی خودم زنش میشم  متاسفانه همشون نرن مرد نیستن 💔😏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پسرم تا میگم پی پی میگه لالا خودشم لالایی میخونه که نره دستشویی

الهییی🤣🤣🤣

دخترکم🧡منو بابایي بی صبرانه منتظرتیم...❤️دِل آنا❤️خدایا شکرت بخاطر وجود سه تا فرزندم👨‍👩‍👦‍👦+👼🏻....وَ چِقَدر بی اندازه میخواهَمَت💍همسر خوبم...
2728

هر موییقی بشنوه باهاش میرقصه و سرشو تکون میده حالا مذهبی باشه یه ماشین از کنارمون رد بشه..

چنان مشتاقم ای دلبر به دیدارت                                                 که از دوری برآید از دلم آهی ،بسوزد هفت دریا را

من  ۳  ای ۴ سالم بود  فیلم عروسی یکی از فامیلا رو میدیدیم یهو  گفتم  اون زنه  لباسش چه زشته موهاش اینطوریه این پلنگ صورتی  کیه این؟  یهو گفتم فامیل  داماد  داماد هم پشت سرمون بابام و مامانم آب شدن گفتن بچس بعد یهو خودمو تند کردم که حقیقته  خیلی زشت بود  چه بخواین چه نخواین  دیگه  صاحاب خونه  جمعش کرد😂😂😢  

پسر خاخرم  مثلا بگیم  شلوغ نکن مهمون میاد زیاد  چیز میز بر ندار بخدااا اونقدر میخوره ...

🤣🤣🤣ای جووونم

2738
من  ۳  ای ۴ سالم بود  فیلم عروسی یکی از فامیلا رو میدیدیم یهو  گفتم  اون زن ...

وااای عالی بود🤣🤣🤣🤣🤣

اسم پسرت سام هست؟ پسر منم سام

اسم همسرمه عزیزم

ایجان عاشق اسم سامم😍😍گل پسرتو ببوس

اسم داداشم حسینه رفته بودیم هیئت همه میگفتن یا حسین با چشم خیس از اشک ب داییم گفتم دایی دایی چرا اینا منو دوست ندارن؟؟؟؟ چرا نمیگن یا مارال😕😕😓😓😓

داداشمو خیلی دوست داشتم شبا تووبغلش میخابیدم بعد میگفتم من بزرگ شدم میخام با تو ازدواج کنم 5/6 سالم بود واسم توضیح میداد نمیشه و خدا و دینمون واسم میگفت منم میگفتم خب اشکال نداره میرم شیراز از اسلام اجازه میگیرم(چون مقبرهدبیشتر شاعرا اونجا بود فکر میکردم اسلام یه ادمه اونجاست) میام باهم ازدواج میکنیم من تا 7/8 سالگی کل فامیلو پر کردم ک حسین شوهر منه😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓

سر اون عروسک ابیه داخل برنامه خاله شادونه کراش داشتم واسه مامانمم هر  روز توضیح میدادم واسه اون عروسکه و داداشم چ زن خوبی میشم😓😓😓😓😓😓😓😓

تباااااااااااااااه بودما تباااااااااه 

زندگی،اعتقادات،عقاید،نوع پوشش،دین هرکس به خودش مربوطه و تا زمانی که به ما اسیبی نمیرسونه و اون رو به ما تحمیل نمیکنه راجبش حق اظهار نظر نداریم . 
اسم همسرمه عزیزم ایجان عاشق اسم سامم😍😍گل پسرتو ببوس

الهی 🌷🌸🌼خدا خونواده تو حفظ کنه

منم عاشق این اسمم بنظرم تک و خاص با عشق این اسم گذاشتم

اسم داداشم حسینه رفته بودیم هیئت همه میگفتن یا حسین با چشم خیس از اشک ب داییم گفتم دایی دایی چرا این ...

ای خدا😂😂😂😂

ای خدا😂😂😂😂

اصن ی وضعی بود بعد میرفتم بیرون لبامو غنچه میکردم چشامو ریز میکردم کیلیپس گنده هم میزاشتم میگفتم واااااااای خدا چقد من جذابم الان همه محو تیپ منن😓😐😐😐

زندگی،اعتقادات،عقاید،نوع پوشش،دین هرکس به خودش مربوطه و تا زمانی که به ما اسیبی نمیرسونه و اون رو به ما تحمیل نمیکنه راجبش حق اظهار نظر نداریم . 
اصن ی وضعی بود بعد میرفتم بیرون لبامو غنچه میکردم چشامو ریز میکردم کیلیپس گنده هم میزاشتم میگفتم واا ...

🤣🤣🤣وایییی 

2706