2737
2739

شوهر من که برا به دست اوردنم دو سال دویده الان میگه تو گفتی بیا منو بگیر😒چه برسه به اینکه واقعا بگی اگه قبول نکنه که چون فامیل هستین یه عمر خجالت زده میشی اگه هم قبول کنه یه عمر میگه من نمیخاستمت تو با زور زنم شدی

امیدوارم بهش برسی 

ممنون عزیزم که به فکرمی میدونم از دلسوزیته واقعا تشکر میکنم ازت منو راهنمایی کردی...برام دعا کن از خدا بخواه برام به آرامش برسم هرچی صلاح میدونه برام اتفاق بیفته که زجر نکشم

نظر مامانم در مورد عاشقا مثل شما بود ولی وقتی فهمید بهم هیچی نگفت فقط تو فکر فرو رفت اونم میدونه من همه جوره عاشقم عشقم از روی هوا و هوس نیست

خدایا قربونت برم نگذار هیچ آرزویی آرزو بمونه آرزوی همه رو برآورده کن میدونم که میتونی و منتظرم که این کاررو بکنی میدونی تو دلم چیا میگذره🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهر من که برا به دست اوردنم دو سال دویده الان میگه تو گفتی بیا منو بگیر😒چه برسه به اینکه واقعا بگی ...

برام دعا خدای بزرگ واسطم بشه منو بهش برسونه 🙏🙏🙏

خدایا قربونت برم نگذار هیچ آرزویی آرزو بمونه آرزوی همه رو برآورده کن میدونم که میتونی و منتظرم که این کاررو بکنی میدونی تو دلم چیا میگذره🙏🙏

من با پسر خالم ازدواج کردم ایشالله تو هم خیلی زود به عشقت برسی

فروردین ۱۴۰۰ تست ژنتیک دادم شهریور جوابش اومد ۸ تا جهش تو ژن هام بود حالا از همسرم تست گرفتن انشالله که اون سالم باشه و مشکلی پیش نیاد ۴ ماه دیگه جواب آزمایشش میاد برام دعا کنید   ❤❤              من ته تغاری پاییزم 😍😍👸🍂🍂                                                به رنگ رژم💄💄 گیر نده ..تو از سیاست های زنانه بی خبری... زن ها پای مهمترین داشته هایشان را با رژ لب سرخ امضا میکنند..💋💋💋.❤❤❤❤
2731
غیرمستقیم بهش بفهمون اگ بخادت اونم ی کاری میکنه اگ نخواد ب روخودش نمیاره بهترازاینخ ک ی عمرحسرت بکشی ...

پروفایلت چه باحاله🤣🤣🤣

فروردین ۱۴۰۰ تست ژنتیک دادم شهریور جوابش اومد ۸ تا جهش تو ژن هام بود حالا از همسرم تست گرفتن انشالله که اون سالم باشه و مشکلی پیش نیاد ۴ ماه دیگه جواب آزمایشش میاد برام دعا کنید   ❤❤              من ته تغاری پاییزم 😍😍👸🍂🍂                                                به رنگ رژم💄💄 گیر نده ..تو از سیاست های زنانه بی خبری... زن ها پای مهمترین داشته هایشان را با رژ لب سرخ امضا میکنند..💋💋💋.❤❤❤❤
به خواهرم گفتم ولی چطوری بگه اخه بهش

به نظر منم چون خواهرت هم ازش بزرگتره هم باهاش همکاره، بهترین گزینه هست برای اینکه نا محسوس نظرش رو راجع بهت بپرسه

🌱  فإِنَّ مَعَ الْعُسْرِ يُسْرًا  🌱 به یادآر شبی را که با بغض و گریه سر کردی و هر ثانیه انگار جان می دادی و تصور میکردی که این شب، تمام نخواهد شد.اما صبح ، با تلنگر آفتاب بیدار شدی، رسوبات غم را از صورتت تکاندی نفس عمیقی کشیدی، ازجایت بلندشدی و ایستادی تا قـویتر از روزهای قبل، برای آرزوهایت، تلاش کنی .غصه ها همینقدر کـوتاهند و سختی ها همینقدر زودگذر .
2738

یه چیزی بهت بگم...

اگه واقعا بهشم فهموندی ک دوسش داری ولی اون اعتنایی نکرد دیگه کلا بزارش کنار 

این قضیه مثل عشق یه طرفه پسرعموم ب منه 

منو دقیق یاد اون روزا میندازه

اون هر کاری کرد من نتونستم باهاش کنار بیام 

دوسش نداشتم ... اون خانواده اش مخالف بودن با من ازدواج کنه ولی یه تنه تو روی همشون وایساده بود ولی بازم من بهش علاقه ای نداشتم ☹یکی دیگه رو دوست داشتم

بعد از ازدواجم خیلی اذیتم کرد هی مزاحمم میشد با شماره های مختلف... شمادمو عوض کردم پیدا کرد 

پیامهای عاشقانه میداد و دل شکستن و تاوان عشق و ... 

وای تن منو می لرزوند 

تا اینکه خودش زن گرفت و راحت شدم

ولی همیشه وقتی می بینمش سنگینی نگاهشو حس میکنم...  

❤️🌱

الهی بهش برسی

تمام عالم فدای ائمه.تویی که علیه اسامی ائمه میگی فردوسی شاعر و حماسه سرای بزرگ ایرانی رو میشناسی؟همون که نماد ادب وفرهنگ ایران هست ،میدونی اسمش چیه ؟ ابوالقاسم 🤭آره گلم فردوسی یه ایرانی اصیل هست وکل جهان ایران رو بافردوسی میشناسن اما اسمش عربیه و با اون مقامش ادعای امثال تو رو نداشت پس تربیت نداشتتو نشون نده.  تو نه تنها روشنفکر نیستی بلکه اصلا اهل تفکر هم نیستی و باعث میشی آبروی روشنفکرهای واقعی مثل آقای گاندی بره هرجای دنیا بگی به اسم روشنفکر تو مجازی علیه خدا و اعتقادات مذهبیون میگی بهت میخندن .درحدی نیستی که رو حرف خدا حرف بزنی و علیه ائمه بگی فقط خودت حقیتر میشی خدا خودش فرموده دنیارو واسه خاطر حضرت محمدو حضرت زهرا و مولاعلی و فرزندانش آفریدم آخرش هم همه چی میرسه به وارث حقیقی غدیر به حضرت مهدی.امروز هم نهضت عاشورا ادامه داره و پیروان یزیدو قاتل حضرت زهرا دارن ازشون جلو میزنن اما روسیاهی واسه زغال میمونه .خدایا شکرت که من از دشمنان ائمه و یزیدی و پیرو قاتلین و خائنین نیستم .لعنت خداوند بر تمام دشمنان ائمه و لعنت بر قاتلان آقا امام حسین . .پیامبر اکرم صلی الله علیه وآله می فرماید: علی با حق و حق با علی است و از هم جدا نمی شوند تا در کنار حوض کوثر در قیامت بر من وارد شوند .حضرت حیدر به نام فاطمه حساس بود/ خلقت از روز ازل مدیون عطر یاس بود/ ای که ره بستی میان کوچه ها بر فاطمه /گردنت را می شکست آنجا اگر عباس بود .
برات دعا میکنم خدا خودش بساط ازدواجتون رو جور کنه و بیای اینجا خبرش رو بهمون بدی گلم

ممنون عزیزدلم

به نظر منم چون خواهرت هم ازش بزرگتره هم باهاش همکاره، بهترین گزینه هست برای اینکه نا محسوس نظرش رو ر ...

باید فکر کنم بهش شاید تنها راهم باشه

سلام استارتر عزیز بعضی وقتا باید خودتو بسپاری به تقدیرت میخوام بهت بگم اصرار نکن شما فکر میکنی پسرخالت شمارو نمیشناسه ؟؟؟ یا نمیدونه شما چندسالتون هست ؟؟ وقتی به خاله گفتین وهیچ جوابی نیومد حتما نخواستن میدونم دردناکه واینم میدونم کنار اومدن با این حس عین بیچارگی و دلتنگیه ولی کاریش نمیشه کرد بزار اگر کششی هست ازطرف ایشون باشه نه شما 🙏

اگر وضع مالیتون ازخانواده ایشون بالاتر شاید به این خاطره که چیزی نمیگن از یه بزرگتر صالح که ازش مطمئن هستین کمک بگیرین  و گرنه کاری نمیتونی بکنی 

ازخدا میخوام هرچی بخیر وصلاحت هست برات اتفاق بیوفته دوست جان 🙏🙏🙏🌹🌹🌹🌹

از سخن چینان شنیدم آشنایت نیستم 🖤❤ خاطراتت را بیاور تا بگویم کیستم ❤🖤
میتونه خواهرت که باهاش همکاره بگه مثلا امروز برات میخاد خواستگار بیاد اگه بهت نظری داشته باشه میاد ج ...

از بدبختیم و خرشانس بودنم یه دونه خواستگارم ندارم😅 که بیاد اینا بفهمن اگه من میخواد بیاد جلو

باید فکر کنم بهش شاید تنها راهم باشه

برات دعا میکنم 🌹💚🌹

🌱  فإِنَّ مَعَ الْعُسْرِ يُسْرًا  🌱 به یادآر شبی را که با بغض و گریه سر کردی و هر ثانیه انگار جان می دادی و تصور میکردی که این شب، تمام نخواهد شد.اما صبح ، با تلنگر آفتاب بیدار شدی، رسوبات غم را از صورتت تکاندی نفس عمیقی کشیدی، ازجایت بلندشدی و ایستادی تا قـویتر از روزهای قبل، برای آرزوهایت، تلاش کنی .غصه ها همینقدر کـوتاهند و سختی ها همینقدر زودگذر .
2706