2733
2734
عزیزم مهم ترین ویژگی عشق  همین از خود گذشتگی و در نظر نگرفتن غروره  بهاش سنگینه ولی ...

میدونی که غرور خانما چقدر جذابشون میکنه؟ اینکه دست نیافتنی به نظر بیان

فدا کردن غرور تو این مرحله کار نادرستیه به نظر من

بعدم راجع به زندگی واقعی حرف میزنیم نه فیلم و رمان

کدوم پسریه که بگه ای ول این دختره بخاطر من غرورشو گذاشت زیر پا و عاشق این کارش بشه؟؟

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
وای ک چقدر امشب حرص خوردم  خداحافظی میکنم سرم درد گرف

حرص نخور

فقط دیدگاه و تجربه ت رو در اختیار بذار

میدونم از دلسوزیته

اما گاهی آدما باید هزینه بدن و تجربه کسب کنن

اگر که سنجیده عمل نکنن...

2740
بیخیالش شو خواهشا چون اینطوری فقط عذاب میکشی  الان یع درصد فک کن اگ پسر خاله ات بهت علاقه داشت ...

آخه خیلی سخته بیخیالش بشم چندین سال به فکرش بودم با عشقش خوابیدم و بیدار شدم با فکرش غدا خوردم و نفس کشیدم نمیتونم آخه فراموشش کنم چطوری به قلبم بگم بسه دیگه اینو دوست نداشته باش نمی خوادت قسمتت نیست ولی خواسته قلبیم و فکر و ذهنم اونو میخواد....اگرم ازدواج کنه مطمینم تا اخر عمرم میخوامش اگرم خودمم ازدواج کنم تا آخر عمرم با فکرم باهاش زندگی میکنم و در این حال به نظرم خیانت به شوهرم‌میشه...عشق عمیق و خاص یه چیزیه که نمیشه بیانش کرد نمیشه با عقل سنجیدش نمیشه گفت این نشد یکی دیگه ۷ سال به خاطرش داغون شدم با فکرش نابود شدم با فکرش و خیالاتم خندیدم گاهی اوقات اگرم فراموشش کنم ۷ سال طول میکشه که این فکرامو تو ذهنم پاک کنم تا از یادم بره اونوقت سنی برام نمیمونه....یا روزی میرسه که راهی پیدا کنم و بهش برسم یا اگه قسمتم نبود اگه خدا نخواست بهش برسم نابود نابود میشم خودمو میشناسم یعنی میمیرم فقط میشم یه مرده متحرک

خدایا قربونت برم نگذار هیچ آرزویی آرزو بمونه آرزوی همه رو برآورده کن میدونم که میتونی و منتظرم که این کاررو بکنی میدونی تو دلم چیا میگذره🙏🙏
به نظرم عشق نیستا یه حسه

اصلا اینطور نیست

خدایا قربونت برم نگذار هیچ آرزویی آرزو بمونه آرزوی همه رو برآورده کن میدونم که میتونی و منتظرم که این کاررو بکنی میدونی تو دلم چیا میگذره🙏🙏
کاش به جای خواهرت تو باهاش همکار بودی

ای کاش

2706