2737
2734

بهش برسون خیلی دوسش دارم مطمینم عشقم واقعیه چندین ساله میخوامش تاحالا نشده از سرم بیفته فقط تو فکرشم مامانمم فهمیده میخوامش ولی نمیتونه کاری بکنه..پسرخالمه هروقت میبینمش دلم هری میفته از خوشحالی بعد این که میره قلبم درد میگیره که اگه بهش نرسم چیکار کنم به این فکر میکنم کسی دیگه رو میخواد یا نه 😭همش تو اینستاشم بفهمم کسی رو میخواد یانه...خسته شدم دیگه..خدایا هیچ بنده ای رو جای من قرار نده نزار این حس بد رو که موندم توش هیچ راهی جلوم نیست جز منتظر بودن و نابود شدن تجربه کنه تو این چند سال از درون نابود شدم و سوختم مثل افسرده ها شدم عشق من پسرخالمه که تو جمع خانوادکیمون فقط میبینمش فقط صحبتشه همش راجب ازدواجش صحبت میکنن دنبال دختر میگردن براش.....از خدا نا امید شدم دیگه چرا منو بهشون نشون نمیده چرا مهرمو به دلشون نمیندازه منم به آرزوی چندین ساله و ابدیم برسم اگه نرسم نابود میشم میترسم ادم بدی بشم خدارو کلا نبینم از اون روزی که بفهمم دیگه نمیرسم بهش میترسم 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

خدایا قربونت برم نگذار هیچ آرزویی آرزو بمونه آرزوی همه رو برآورده کن میدونم که میتونی و منتظرم که این کاررو بکنی میدونی تو دلم چیا میگذره🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اخی بگردمت

بد دردیه میدونم

مثل خماریه

⚜️۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم رخ داد⚜️❌میخوای نصیحت کنی،مسواک عقایدت رو تو حلقم فرو کنی،فضولی کنی ریپلای نکن❌غصه کم کم جون میگیره، دل یهو میپوسه🕶احمد ذوقی دو تعلیقه 
2738

مادربزرگا این مواقع نقش کلیدی دارن ..

🌱  فإِنَّ مَعَ الْعُسْرِ يُسْرًا  🌱 به یادآر شبی را که با بغض و گریه سر کردی و هر ثانیه انگار جان می دادی و تصور میکردی که این شب، تمام نخواهد شد.اما صبح ، با تلنگر آفتاب بیدار شدی، رسوبات غم را از صورتت تکاندی نفس عمیقی کشیدی، ازجایت بلندشدی و ایستادی تا قـویتر از روزهای قبل، برای آرزوهایت، تلاش کنی .غصه ها همینقدر کـوتاهند و سختی ها همینقدر زودگذر .

غیرمستقیم بهش بفهمون اگ بخادت اونم ی کاری میکنه اگ نخواد ب روخودش نمیاره بهترازاینخ ک ی عمرحسرت بکشی ک چرا بهش نگفتم تادیرنشده بهش ی جوری بفهمون

اگه امضامودیدی برای امام رضاوپسرش امام جوادصلوات بفرس❤❤❤❤دعاکنین حاجت منم بده من منتظرمعجزشم😄😄😄
2706