2737
2734
عنوان

کیست سینه

89 بازدید | 20 پست

سلام خانما من یه کیست توی سینم داشتم که دوسال هرموقع سونو سینه میدادم دکترم میگفت چیز مهمی نیست کاریش نمیخواد بکنی داروهم نمیخواد اینبار که سونو دادم گفت بزرگ شده و باید فوق تخصص پستان ببینه گفت سرطانی نیست ولی من خیلی ترسیدم و خودمو باختم کسی تجربه ای داره میشه دکتر خوب معرفی کنید؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
میشه از تجربه ات بگی ،؟؟؟؟؟؟ من سینه هام فیبروکیستیک هست

من مادرم کیست سینه داشت،سالی۱بارمیرفت سونو،سونو هم می گفت چیزی نیست،مادرمم چندسال بیخیال شد،۱دفعه این کیست کوچیک شد اندازه۱توپ کوچولو،خلاصه که دیگه دیرشده بود تبدیل شده بود به غده بدخیم ومتاستاز داده بود به استخوان،به خاطرهمین میگم پیگیرباشید،پیش۱دکترخوب برید

من مادرم کیست سینه داشت،سالی۱بارمیرفت سونو،سونو هم می گفت چیزی نیست،مادرمم چندسال بیخیال شد،۱دفعه ای ...

مگر چند سال بود که سونو نداده بودن که یهو بزرگ شده بود؟ومتوجه نشده بود؟

درد داشتن؟

مادرتون بهتر شدن ؟چی شد؟

2740
مگر چند سال بود که سونو نداده بودن که یهو بزرگ شده بود؟ومتوجه نشده بود؟ درد داشتن؟ مادرتون بهتر شد ...

تقریبآ۳سال از سونوش گذشته بود،اصلآ درد نداشت،مادرم متآسفانه دیرمتوجه شدیم وکل بدنش رو گرفت،شیمی درمانی کرد تقریبآ۹ماه خوب بود،بعد۹ماه دوباره عود کرد وسر۱ماه مادرمو از پاد درآورد

من مادرم کیست سینه داشت،سالی۱بارمیرفت سونو،سونو هم می گفت چیزی نیست،مادرمم چندسال بیخیال شد،۱دفعه ای ...

گلم کیست مادرتون اوایل چه نوع کیستی بودن؟

سونو دکتر خوب نمیرفتن؟

همون کیسته تبدیل به بدخیم شد؟

استرس گرفتم 😥😥😥😥😥

تقریبآ۳سال از سونوش گذشته بود،اصلآ درد نداشت،مادرم متآسفانه دیرمتوجه شدیم وکل بدنش رو گرفت،شیمی درما ...

یعنی با لمس متوجه بزرگی این کیست بودو نمیرفت؟

باسونو متوجه بدخیمی شدن 

الهی چقدر سخت ایشالا همیشه همه سالم وسلامت باشن

من سینه هام درد داشت یکسال قبل سونو دادم گفتن فیبروکیستیک هست 

ولی الان چون ازسونو یکسال گذشته باز استرس دارم که درد دارم

دکترمم نیست خارج هست

گلم کیست مادرتون اوایل چه نوع کیستی بودن؟ سونو دکتر خوب نمیرفتن؟ همون کیسته تبدیل به بدخیم شد؟ اس ...

استرس نداره که،مادر من پشت گوش انداخت،وگرنه کیست چیز خطرناکی نیست فقط باید چکاب بشه حتمآ وپیش متخصص خوب برده بشه،ایناخیلی مهمن،دکترمادرم تهران بود بهمون گفت اگه زودترمیومد هیچ کدوم از این اتفاقا نمیافتاد

یعنی با لمس متوجه بزرگی این کیست بودو نمیرفت؟ باسونو متوجه بدخیمی شدن  الهی چقدر سخت ایشالا ه ...

آره با لمس کردن متوجه شده بود می گفت کیسته دیگه چیزی نیست،بامامو متوجه شدن،من دخترعمم کیست داشت بادارو ازبین رفت

استرس نداره که،مادر من پشت گوش انداخت،وگرنه کیست چیز خطرناکی نیست فقط باید چکاب بشه حتمآ وپیش متخصص ...

مصمم شدم که صبح برم سونو بدم 

آخه من دکتر خودم نیست تا ۳ماه دیگه 

پیش هردکتر دیگه برم اعتماد ندارم باز باید برم دکتر خودم

آره با لمس کردن متوجه شده بود می گفت کیسته دیگه چیزی نیست،بامامو متوجه شدن،من دخترعمم کیست داشت بادا ...

وای چقدر سخت 

دلم نمی خواد بهش فکر کنم😔😔😔😔

یعنی بار آخر که سونو داد بازم مشخص نبود بدخیم هست که مامو کردن؟