2737
2734
عنوان

🟣کهکشان_راه_شیری ام🟣 چرا ترکیدم اخه😐🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 405 بازدید | 44 پست
کی همچین تاپیک مزخرفی زد 

چند بار زدنش اتفاقا واقعا نمیدوتم تو مغزشون چی میگذره😂😂😂😂

آموزش مجازی نقاشی 💚ایدی تلگرام 👇🏻naghashi1400 سفارش ((طراحی چهره)) قبول میشه👩‍🎨😙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چند بار زدنش اتفاقا واقعا نمیدوتم تو مغزشون چی میگذره😂😂😂😂

خدا شفاشون بده 

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 
خدا شفاشون بده 

واقعا!!!! کلا از مغزشون استفاده نمیکنن راحتن واس خودشون😂

آموزش مجازی نقاشی 💚ایدی تلگرام 👇🏻naghashi1400 سفارش ((طراحی چهره)) قبول میشه👩‍🎨😙
2728
سلام عزیزم خوبی؟ هنوزم طراحی چهره انجام میدین؟ ببخشید میشه قیمتارو بدونم

سلام گلم ممنونم💖😘💞

بله انجام میدم 

بستگی به سایزتون داره  اگه a4باشه هزینش 180

اگه a3باشه(دو برابر آ چهار) هزینش 290

بسته بندی و ارسال هم رایگان هستش 

قسمت اصلی هزینه هم بعد از اتمام کار ک عکسش رو فرستادم گرفته میشه که خیالتون بابت شباهت و کیفیت راحت باشه 

بازم سوالی بود بپرس عزیزم

سلام گلم ممنونم💖😘💞 بله انجام میدم  بستگی به سایزتون داره  اگه a4باشه هزینش 180   ...

کلی تو تاپیکا گشتم تا پیدات کنم چون اسم قبلیتو سیو داشتم

بعد ببخشید عکس سه در چهارم میشه تو عکاسی گرفته یا باید خودم با گوشی یا دوربین گرفته باشم؟

بعد ببخشید عکس و قاب شده میفرستین؟

سالها بگذشته از میلاد من🍁    کو یکی مردانه باشد یاد من.    🍁  من و تنهایی و یک شمع روشن.🍁  خدایا نکند باد بیاید😢
کلی تو تاپیکا گشتم تا پیدات کنم چون اسم قبلیتو سیو داشتم بعد ببخشید عکس سه در چهارم میشه تو عکاسی گ ...

قربونت عزیزم اره ترکید کاربریم 🙊

راجع ب عکس هم باید ببینم که چجوریه اگ کیفیتش خوب بود  مشکلی نداره 

عکس هم بدون قاب هست البته همه جا روال اینه میشه هم با قاب سفارش داد و هزینه قاب پرداخت بشه ولی بنظرم ریسکه چون احتمال شکستنش هست و اگ بعد از دریافت قاب بشه خیلی بهتره💞

2740
قربونت عزیزم اره ترکید کاربریم 🙊 راجع ب عکس هم باید ببینم که چجوریه اگ کیفیتش خوب بود  مشکلی ...

آهان پس من فردا ی عکس برات میفرستم شما ببینید کیفیتش خوبه یا نه میخوام چهرش طبیعی باشه قبلا یکی دوتا عکس سیاه قلم فرستاده بودین دیدم تو تاپیکا خیلی طبیعی بودن مثل اونا باشه،

طراحی و تحویل چن روز طول میکشه؟

سالها بگذشته از میلاد من🍁    کو یکی مردانه باشد یاد من.    🍁  من و تنهایی و یک شمع روشن.🍁  خدایا نکند باد بیاید😢
آهان پس من فردا ی عکس برات میفرستم شما ببینید کیفیتش خوبه یا نه میخوام چهرش طبیعی باشه قبلا یکی دوتا ...

باشه عزیزم من درخدمتم اره  طبیعی میشه بابت اون نگران نباش💖🌷

الان دو تا کار دیگ هست  احتمالا پسفردا تموم میشن بعد از اون میتونم کارتون رو شروع کنم

باشه عزیزم من درخدمتم اره  طبیعی میشه بابت اون نگران نباش💖🌷 الان دو تا کار دیگ هست  احت ...

باشه عزیزم پس من فردا تو همین تاپیک پی ام میدم شماره ازت میگیرم برای عکس،

عجله ای نیست میخوام تا ولنتاین برسه دستم

شب خوبی داشته باشی💞

باشه عزیزم پس من فردا تو همین تاپیک پی ام میدم شماره ازت میگیرم برای عکس، عجله ای نیست میخوام تا ول ...

باشه گلم درخدمتم 💞

سلام عزیزم خوبی؟

ی شماره لطف میکنی تا واتساپ یا تلگرام عکس و بفرستم برات ببینی؟

سلام عزیزم خوبی؟ ی شماره لطف میکنی تا واتساپ یا تلگرام عکس و بفرستم برات ببینی؟

سلام عزیزم مرسی💞😘درخاست دادم بهت اونجا شمارمو میفرستم

سلام عزیزم مرسی💞😘درخاست دادم بهت اونجا شمارمو میفرستم

قبول کردم درخواستتو عزیزم