2733
2734

دیشب فقط. سر اینکه ی خانوم باید مستقل بشه چندتا نظردادم همین🥺

نمیشه کاربریمو برگردونن؟ 😐

آموزش مجازی نقاشی 💚ایدی تلگرام 👇🏻naghashi1400 سفارش ((طراحی چهره)) قبول میشه👩‍🎨😙

استارتر عزیز سلام و با آرزوی براورده شدن حاجت ها و ارزوهات 😍⚘

۱۴ روز تاپیک سفره صلوات داشتیم ، هر روز برای یکی از چهارده معصوم صلوات فرستادیم. آخرین تاپیک هست که سفره صلوات امام زمان (عج) هست🌼🌼🌼

بیاین شرکت کنین آخرین روزه 😍😔💔💖⚘

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5080030/سفره-صلوات-هدیه-به-آقا-امام-زمان-حضرت-مهدی-موعود-عج-روز-آخر?page=1

الهی به امید خودت

عه دوستم😭😭

خوبه برگشتی

💙توسل به حضرت رقیه س معجزه میکنه💙هنگامی که حضرت رقیه سلام الله علیها را واسطه برآورده شدن حاجت قرار می دهید - عدد 14 را در نظر بگیرید. مثلا بگویید چنانچه انشاءالله مشکلم برطرف شد چهارده صلوات بر محمد وآل محمد و یا 14000 هزار تومان و یا چهارده میلیون تومان و... به نیت آن بانوی مکرمه به فلان امر خیر اختصاص دهم. و براستی که ثمرات توسل به اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام برکسی پوشیده نیست. امید آنکه خداوند متعال ما را در زمره شیعیان راستین آن بزرگواران قرار دهد. آمین یا رب العالمین...التماس دعا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عه دوستم😭😭 خوبه برگشتی

سلام خوبی😍💗

حالا ب نی نی یار میگم شاید برگردوند احساس غریبی میکنم🤪

آموزش مجازی نقاشی 💚ایدی تلگرام 👇🏻naghashi1400 سفارش ((طراحی چهره)) قبول میشه👩‍🎨😙

شاید لخاطر تبلیغ 

من عاشق نقاشی هاتم ولی😍

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
2738

توی تلگرام باید درخواست بدی

یا قسمت تماس با ما

💙توسل به حضرت رقیه س معجزه میکنه💙هنگامی که حضرت رقیه سلام الله علیها را واسطه برآورده شدن حاجت قرار می دهید - عدد 14 را در نظر بگیرید. مثلا بگویید چنانچه انشاءالله مشکلم برطرف شد چهارده صلوات بر محمد وآل محمد و یا 14000 هزار تومان و یا چهارده میلیون تومان و... به نیت آن بانوی مکرمه به فلان امر خیر اختصاص دهم. و براستی که ثمرات توسل به اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام برکسی پوشیده نیست. امید آنکه خداوند متعال ما را در زمره شیعیان راستین آن بزرگواران قرار دهد. آمین یا رب العالمین...التماس دعا
اعتراض وارد نیس

😛😛بزار وابسته باشن ب من  چه اصن😬دیگ کاری ب کسی ندارم هر فکر بیخودی هم دارن واسه خودشون 😑

سلام خوبی😍💗 حالا ب نی نی یار میگم شاید برگردوند احساس غریبی میکنم🤪

سلام عزیزم خداروشکر خوبم تو خوبی

😂😂😂 

اره بگو

شاید لخاطر تبلیغ  من عاشق نقاشی هاتم ولی😍

ن  من اصن دوماهه حتی یه تاپیک نقاشی نزدم شرایط سفارش گرفتن رو نداشتم

فقط دیشب یه نظردادم. بعد دیدم ترکیدم😐

والا😁 خوبشد کاسه عمرمون دست ی عده نبود

اره وگرنه تو نطفه خفمون میکردن😂

2706