2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ازمایش اچ پیلوری دادی؟ عزیزم اینجا برای التهاب معده راجعه درمان درخواست نمی کنن . چه داروهایی بهت دا ...

ببین من ۵ سابه مشکلم اینه 

همه چی هم خوزدم پنتو،امپرازول،کلیندیوم ،فنی لاکت ؟رلتیدین فاموتیدین ....

میبینی ۲ ماه اصلا درد ندارم یهو میگیره یه هفته حالم افتصاح میشه بعد خودبخود خدب میشه 

جدیدا دوتر نرفتن 

2728
2740
من الان فقط پشت معدم مثل چوب خشک شده  اره میکروب معده ندارم عزیزم

کلیندینیوم سی بخور فقط یک مقدار خواب اوره ترجیحا زمانی ک کاری برای انجام دادن نداری بخور . جواب اندوسکوپیتو داری برام بفرستی؟

کلیندینیوم سی بخور فقط یک مقدار خواب اوره ترجیحا زمانی ک کاری برای انجام دادن نداری بخور . جواب اندو ...

برا دوسال پیشه عزیزم 

دکتر گفت بدرد نمیخوره انداختم دور 

اتفاقا دارم کلیندیوم 

موقع خواب بخورم ‌؟قرص معده چیزی نخورم ؟

برا دوسال پیشه عزیزم  دکتر گفت بدرد نمیخوره انداختم دور  اتفاقا دارم کلیندیوم  موق ...

دو سال همین علائمو داشتی ک اندو کردی ؟ اره کلیندینیوم موقع خواب بخور قرص معده هم نخور 

منم دقیقا عین تو بودم .از داروهای دکترا هیچ نتیجه ای نگرفتم .رفتم دکتر،طب سنتی گفت معده ات حسابی سرد شده و سنگین شده

۱-سه روز،اصلا حبوبات و لبنیات نخوره برای سنگینی

۲-تا ده روز برای سردی معده اش نباید لبنیات و گوشت مرغ و گاو بخوره حتی تخم مرغ چون صنعتی ان

۳-حتما روغن زیتون بخره هر صبح ناشتا دوقاشق بخوره همراه هفت عدد انجیر،خیس شده

۴-پودر بارهنگو تو ی لیوان عرق نعناع بجوشونه و روزی یکبار،بخوره

۵-عرق نعناع و عرق شیرین بیان و هرروز صبخ و ناهار و شب بخوره

۶-روغن زیتونو هر صبح و ظهر و شب کنار،غذاهاش بخوره

۷-سعی کنه چند روز،اولو چیزای خیلی سبک بخوره مثل سوپ ک توش روغن زیتون ریخته و چیزای گرمی ریخته

۷-عسل بخوره با عرق ها یا خرما

۸-کلا تو نت تحقیق کنه هرچی سردیه اصلا نخوره و گرمیجاتو سرریز کنه تو شکمش😂

۹-من خودم با روغن زرد و عسل کاچی درست کردم دوروز،اول فقط کاچی خوردم البته کاچی ک باعسل و روغن زرد درست شده چون گرمیه

بعد اینکه اینکارارو کردم و خیلی گرمی خوردم و اصلا سردی نخوردم دوروزه حل شد یعنی همون فرداش دردام خیلییییییییییی کم شد و یکروز،بعدش دردام قطع شد

از،سردی معده اته و اصلا دارو دکترا خوبت نمیکنن بندازش دور

یه دورانی هم بود که خیلی ها وقتی سرما میخوردن پروفایلشون میذاشتن سرماخوردگی خر است😐 حالا باید ازشون پرسید سرماخوردگی خر است؟؟ نه من میخوام بدونم سرماخوردگی خر است؟؟ یا این کرونای خاک برسر؟؟ اتفاقا سرماخوردگی خیلی هم باشعور و نجیب بود ☹️🤧..... من خوشبخت ترین زن دنیام🤗خدایا شکرت
برا التعاب و ورم معده خوبه ‌‌؟

راپونزل جان میتونی من وراهنمایی کنی؟؟ منم معدم مشکلی نداره فقط احساس میکنم بادمیپیچه توی قفسه سینم بعد تپش قلب میگیرم شماهم اینجوری هستین؟؟ دکتر رفتم گفت مشکل معده داره اما معدم دردنمیکنه فقط گاهی تیرمیکشه... ممنون میشم راهنمایم کنی

زندگی من شوهرم وپسرم😍😍