2733
2734
عنوان

خواستگار رو اعصاب

| مشاهده متن کامل بحث + 211 بازدید | 37 پست
اخه تو بچگی امکان دارهداین اتفاق برای هرکسی بیفته،،مهم الانش که عمدی این اتفاق نیفته

دوستم ک بهش گفتم درجا مسخره کرد گفت این همه خواستگار رد کردی ک با یه ک... ازدواج کنی !!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
پولدار سراع پولدار میره،،نمیگم این قبول کن ولی ملاکت پول نباشه 

پولدار امده اما ده سال بزرگتر بوده ...وضعمون بد نیست فقط مامانم خسیسه نمیزاره بابام خرج کنه... من نمیتونم بدبختی بکشم همین الانشم با وجود خسیس مامانم هرماه یدونه مانتو رو میخرم بازور 

راستش منم یه خواستگارداشتم که داداشش مثلا بیست سال پیش بچه بازبوده  قبول نکردم

حتی اگه دورغ باشه و بهم ثابت بشه دورغه نمیتونم از ذهن همه پاکش کنم ...‌ حالا بگین چی بگم ک اصرار نکنه

چی بگم حالا ک قبول کنه و اصرار نکن؟؟؟

بگو به دلم ننشسته .

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
بگو به دلم ننشسته .

گفتم اینو میگه با عمه ت ک خیلی عاقله حرف بزن آخه عمه م ک نمیدونه این چیزارو باهاش مشورت کنم گیر میده قبول کن!! این عروسمونم با عمه م صمیمی هستن میترسم بره بهش بگه دیگه اون گیر میده بهم 

گفتم اینو میگه با عمه ت ک خیلی عاقله حرف بزن آخه عمه م ک نمیدونه این چیزارو باهاش مشورت کنم گیر میده ...

نگران نباش هیشکیو به زور نمیتونن وادار کنن تهش بگو هیچجوره خوشم نیومده ازش و مهرش به دلم نیوفتاده . اینجور که عروستون اصرار میکنه انگار اون حرفا پشت سر پسره همچین بی ربطم نیستا 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
پولدار امده اما ده سال بزرگتر بوده ...وضعمون بد نیست فقط مامانم خسیسه نمیزاره بابام خرج کنه... من نم ...

انشالله یکی بیاد سراغت که ایده ال باشه 

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
بگو داداش دوستمم خواستگاری کرده دارم رو اون فکرمیکنم یابگو اصلا فعلا قصدازدواج ندارم یابه مادرت بگ ...

نمیخوام ب گوش خانواده برسه چون میگن قبول کن تحت فشارم میزارن ... این پسره خیلی وقته منو میخواد از وقتی ۱۲سالم بود!!! ول کن نیست این حرفم فقط چند ماه اثر داره ... بنظرتون ب عمه م دلیلم رو بگم ک خودش ب عروسمون بگه ک اصرار نکنه!!؟