2737
2734
عنوان

عاقا بیایین گوگولی مگولی ترین کاربرا رو تگ کنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1499 بازدید | 268 پست
@غزل73   مهربون  من 😘😘😘😘

واااااای😍😍😍😍فدای تو عزیزم. مامان گل، تو که مهربون تری😘😘😘🌹🌹

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤

اینجا همه گوگولی مگولین😍😍😍😍همگی پایدار باشین

۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد .....😍😍😍عاشق داداشیمم  که تو تمام مراحل زندگی دستمو گرفت ..همراهم بود ....بهم ثابت کرد که هنوزم مرد خوب وجود داره ...داداشی یه دنیا دوستت دارم ...مرد ترینی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یعنی خداوکیلی اگه خودم نمیومدم نمیخواستین من رو تگ کنین?!  

نامرداااااا

تو را دارم و داراے جہانم🖤تموم آرزوم اینہ برم حرم دلم واشہ بگم دستت درست آقا دیگہ دستم تو دستاشہ  تعریف من از عشق ہمان بود کہ گفتم؛ در بند کسے باش کہ در بند حسین است🤞🏻یه صلوات مهمونم می‌کنی مهربون؟؟  اللهم عجل لولیک الفرج 🕊️
من چییی😭 ی مدت از سایت نیومدم فراموشم کردین؟😒😂

چطوری عشقم ..تو که عشق منی ..دلم خیلی برات تنگ شده بود 

۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد .....😍😍😍عاشق داداشیمم  که تو تمام مراحل زندگی دستمو گرفت ..همراهم بود ....بهم ثابت کرد که هنوزم مرد خوب وجود داره ...داداشی یه دنیا دوستت دارم ...مرد ترینی
وااای من غشش😍😍😂😂 چشمام قلب قلبی شد😍😍😍😍😍😍😂🤭🤭🤭 قربونت برم عزیزم  منم کاربر های م ...

وای من غشششش🥰🥰🥰🥰😍عاشقتم ککککک

من بیشتر دوست دارم قشنگ جانممممم💋💋💋💋💛💛💛💛💛💛💛💛

هرچی خدا بخواد...خدا که بد نمیخواد💛متاهل💍در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم...لطف انچه تو اندیشی،حکم انچه تو فرمایی🙌🏻🌊«لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ»؛یه صلوات مهمونمم میکنید🙏🏻
2738
تیغ برینی ملعون با این کاربریت گمت کرده بودم😂😂😂

لنتی 😂 

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
منم ازت متنفرم نپر بغلم 😍🤗

ولی من ازت خوشم میاد 

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
😍😍😍😍😍فهمیدی ک 

عشقی مهربون 😍 

@fazli    

خدایی من گوگولی مگولی ام؟😅😅😅😅من اقدس کرکسم😆😆😆😆😆

دکتر فاضلی هستم متخصص نینیسایت😎😁😁😁خدایا کاربری تمام ظالمین رو از این جهان لغو کن.آمین یا مدیر عالمین🖐🖑