2733
2739
عنوان

عاقا بیایین گوگولی مگولی ترین کاربرا رو تگ کنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1499 بازدید | 268 پست
اینا کاربری هارو دوووست🤪😍 @پادری_زیرگلدون_سابقم     @یک_عدد_فاطی_سابق @آناتا &nbs ...

وااای من غشش😍😍😂😂

چشمام قلب قلبی شد😍😍😍😍😍😍😂🤭🤭🤭

قربونت برم عزیزم 

منم کاربر های مورد علاقمو تگ میکنم😁😁

@نعناع123      

@آناتا      

@حریقسبز      

@جگرگوشه      

@gisoo1377      

اینارو خیلییی دوستشون دارم عزیزای دلم هستن🥰🥰🥰🥰🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جوووون دامی تو توام گوگولی هستی. بزار منم تگ کنم  @جیگر69   @mehrnushm   @د ...

عشقم  اجی نازم 😍😍 تو هم گوگلی مگولی منی خواهری انشاله همیشه بمونی کنارم🥰 دوست دارم خواهری

girl _sad-off دختر _غمگین _خاموش🖤🙂🥀✌🧸

@گوگولی_مگولی2    

@گوگول_مگول    

@گوگولمگولی    

@گوگولی_مگولی1    

@♡♡_شیگولی_گوگولی_مگولی_♡♡    

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
2728
از قدیم گفتن حرف حساب جواب نداره😉

فدات بشم عزیزم ....شما بااین شیوه درک ومنطق تون همیشه درزندگی موفق هستید شکی درش نیست بعضی ها که دربرابر جوونی کردن شون ویا اشتباهات حتی سهوی هرگز زیر بار نمیرن .....ولی شما این شجاعت رو دروجودتون دارید که بپذیرید ....ازخدا خوشبختی وعاقبت بخیری تون روخواهانم ....آمین 

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر
@اول اینو میذارم  بعد اسم کاربر رو دقیق تایپ میکنم (باید عین اسم کاربریش باشه)

بازم نمیشه که😞

بترس ؛ بترس از کسی که سکوت کرد وقتی دلش رو شکستی و اون تمام حرفاشو به جای تو فقط به خدا زد ؛وخدا خوب گوش کرد و خوب به یادش میمونه آنچه رو که گوش کرده از کسی که قلبش رو شکستی و خواهد رسید روزی که خداوند تمام اون حرفا رو سر تو فریاد بزنه و اونجاست که تو نمیتونی پاسخی بدی و تو اونروز رو درک خواهی کرد...
2740
کی رو میخوای تگ کنی ؟ شاید ترکیده؟

نه نترکیده عزیزم دوستمه من اول میزنم @ بعد بلافاصله ایمشو میزنم نمیشه بازم ؛ سیاهه آبی نمیشه

بترس ؛ بترس از کسی که سکوت کرد وقتی دلش رو شکستی و اون تمام حرفاشو به جای تو فقط به خدا زد ؛وخدا خوب گوش کرد و خوب به یادش میمونه آنچه رو که گوش کرده از کسی که قلبش رو شکستی و خواهد رسید روزی که خداوند تمام اون حرفا رو سر تو فریاد بزنه و اونجاست که تو نمیتونی پاسخی بدی و تو اونروز رو درک خواهی کرد...
اسمشو بگو من تگ کنمش 

ببین میشه؟ پرنیا0000