2733
2734
عنوان

عاقا بیایین گوگولی مگولی ترین کاربرا رو تگ کنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1499 بازدید | 268 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دل به دل لوله کشیه 😂🌹🌹

چجوری تگ میکنین که آبی میشه؟

بترس ؛ بترس از کسی که سکوت کرد وقتی دلش رو شکستی و اون تمام حرفاشو به جای تو فقط به خدا زد ؛وخدا خوب گوش کرد و خوب به یادش میمونه آنچه رو که گوش کرده از کسی که قلبش رو شکستی و خواهد رسید روزی که خداوند تمام اون حرفا رو سر تو فریاد بزنه و اونجاست که تو نمیتونی پاسخی بدی و تو اونروز رو درک خواهی کرد...
2731

تگم نکنین خودم زودتر اومدم😀😎😐

خدایا ممنون ازت خودت حافظ پسرکم باش.         درسته مامان شدم ولی هنوزم مثل قبل شیطونم هنوزم مثل قبل تیپ میزنم هنوزم مثل قبل میرقصم منتها دیگه با پسرم😆هنوزم مثل قبل قهر میکنم هنوزم مثل قبلم ولی قلبم در اوج شیطونی مادرانه میتپه واسه عشق همیشگیم پسر گلم 😍عضو گروه آبی وزن اولیه 72 وزن الان 66 😁
@قله   عاشق اخلاق خوبتم 😘

چجوری تگ میکنین؟

بترس ؛ بترس از کسی که سکوت کرد وقتی دلش رو شکستی و اون تمام حرفاشو به جای تو فقط به خدا زد ؛وخدا خوب گوش کرد و خوب به یادش میمونه آنچه رو که گوش کرده از کسی که قلبش رو شکستی و خواهد رسید روزی که خداوند تمام اون حرفا رو سر تو فریاد بزنه و اونجاست که تو نمیتونی پاسخی بدی و تو اونروز رو درک خواهی کرد...
چجوری تگ میکنین؟

علامت @ اول میذاریم بدون فاصله اسم کاربر رو مینویسیم ،یه لیست میاد بالا اسم مورد نظر رو انتخاب میکنیم ابی که شد تمومه

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             
@رسپیناگللی     ‍ این کاربر لامصب خیلی کیوته😂😂😂😂

چجوری تگ میکنین بچه ها که آبی میشه؟

علامت @ اول میذاریم بدون فاصله اسم کاربر رو مینویسیم ،یه لیست میاد بالا اسم مورد نظر رو انتخاب میکنی ...

آهااا مرسی عزیز دلم فدات