2737
2739

باهمسرم توعقدم هم خیلی دوسش دارم هم احساس میکنم ازش متنفرم وقتی پیشمه خیلی مهربونه خیلی خوبه بهترینه ولی وقتی ازش دورم سگ هارمیشه تازگیابدترهم شده ازوقتی که بابام گفته تاعروسی حق ندارم ببینمش عروسیمون هم بهارسال بعده😔😔😔😔

بعداز هرسختی اسانی هست امیدوارم سختیای همه تموم شه و اسانی بیاد خدا وعده داده😍😍برای تموم شدن سختیای خودتون و خودم صلووووووووات😋😋

مگه میشه ادم نامزدشو نبینه

شروع انتظار۹۵/۸/۲۶پایان انتظارم رو خدا میدونه ..دلم شکسته خدایا به بزرگی خودت قسم میدم انتظارم تموم بشه.زندگیم پر آرامش بشه...از ته دل بخندیم .خدایا دیگه امیدی ندارم😔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خب چرا بابات اینو گفته زنشی گناه داره که

اخه دوروزی باهاش رفتم بیرون بخلطر تولدش شبامنو میذاشت خونه عمم روزاهم پیش هم بودیم بخاطرهمون

بعداز هرسختی اسانی هست امیدوارم سختیای همه تموم شه و اسانی بیاد خدا وعده داده😍😍برای تموم شدن سختیای خودتون و خودم صلووووووووات😋😋
یعنی چی که تا عروسی حق   نداری ببینیش!! به پدرت بگو منطقی باش دوره این حرفها گذشته. اون شوهرمه ...

خب دیگه نمیشه که بگم مادرم هرکاری میکنه راضی نمیشه از یه طرف همسرمم لج افتاده هرروزی که نبینمت روزشو برات عذاب میکنم و داره میکنه

2738
وا تقصیر تو چیه.. شوهرت خدای نکرده مشکل روحی روانی نداشته باشه 

شوهرمم روانیه تمامه اخلاقش که نگم دیونس

چرا خونه خودتون نمیاورد؟

اخه راهمون خیلی دوره