2737
2739
عنوان

تو روخدا برام صلوات بفرستین بارداریم ختم بخیر بشه.خواهش میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 233 بازدید | 36 پست
اخه تا الان که اول هشتم ۱۹ کیلو اضافه کردم افتضاحه

عزیزم نهایتش اینه که زودتر به دنیا میاد .خیلی از بچه ها به دلیل های مختلف توی 7ماه به بعد  به دنیا میان و سالمن.بچه من توی 35 هفته به دنیا اومد اصلا هم دستگاه نرفت .فقط کوچیک بود.نگران نباش.خدا خودش حفظش میکنه

عزیزم اصلانگران نباش دکترابعضی وقتاالکی شلوغش میکنن برای منم پیش اومده اصلا بهش فکرنکن به بچت استرس ...

مرسی بانو مهربون

تو رو خدا برای سلامتی نی نی کوچولوی من که تو راهیه و بزودی میاد که من دردهام رو فراموش کنم صلوات بفرستین ودعا کنید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من سه ماهمه خیلی وزنم رفته بالا دکتر میگه بچت خفه میشه تو بدنت😔

خیلی مراقب باش من از ماه ۵ وزنم بالا رفت ولی الان که سونوگرافی دادم خداروشکر وزن بچه ام طبیعی پیش رفته ولی براشما زوده

تو رو خدا برای سلامتی نی نی کوچولوی من که تو راهیه و بزودی میاد که من دردهام رو فراموش کنم صلوات بفرستین ودعا کنید.
نگران نباش. هر چی خیره پیش میاد انشالله.  مسمومیت حاملگی اگر باشه فشارت بالاست، رنگ ادرارت ...

فشارم فعلا خوبه فقط گاهی خسته ام انگاری ورم زیادی هم ندارم خداروشکر

2728
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  اللهم ...

ممنووووونم عزیزم

قبل بارداری ۶۵بودم الان شدم ۸۲😢تازه اول ماه هشتمم

عزیزم ول کن حرف دکترها رو. زیاد نیس وزنت. من خودم ۲۰ کیلو زیاد شده بودم سر بارداری اولم. استرس نداشته باش عداهای کم نشاسته بخور ولی مقوی باشه 

عاشقتم خدای خوبم. مرسی که هستی  و خدایی میکنی