2733
2734
عنوان

قصاب زنان👎

| مشاهده متن کامل بحث + 1864 بازدید | 71 پست
این عمل صرفا واسه مرداست، کسی دیگه ای اونجا رو میبینه؟

خودت ک میبینی 

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کالری شماری برنامه داری؟ اول که وزنم بالا بود چند کالری میخوردی ؟ ورزش چند ساعت تو روز 

اگه دوست داری بیا تاپیک بامداد خمار گروه بندی شو اتفاقا فردا عضو جدید میگیره واسه چالش پاییزش.

اگرم دوست نداری لینکشو میدم تمااام توضیحاتشو اول تاپیکش نوشته بخونش

این چیزا برا مردها مهم نیست من نمی دونم چرا اینقدر خانما حساسیت نشون میدن. برا مردها گرمی زن و اخلاق جنسیش هزار برابر مهمتر از شکل آلت تناسلیشه اون معدود آقایونی هم که ایراد میگیرن کمتر فیلم پ و ر ن  ببینن فیلمهای پ و رن غیرواقعی و با نورپردازی و گریم ناحیه تناسلی ساخته میشه یک لایه کرم گریم میمالن به پوست واژنشون. وقتی لب های داخلی واژن رو عمل کنی برداری غدد ترشح جنسی بیرونی رو که باعث لذت میشه از بین میبری این کارا چیه خداوکیلی 

2728
اگه دوست داری بیا تاپیک بامداد خمار گروه بندی شو اتفاقا فردا عضو جدید میگیره واسه چالش پاییزش. اگرم ...

اره ، کو کجاس منم گروه بندی میخوام😁

چهارمین کاربری، دوست عزیز روان پریشی که انگشت بی صاحاب بی قرار داری هی گزارش میزنی، اره دقیقا با خودتم، روزی سه وعده تپاله گاو بردار بریز رو سرت بدبخت، با تچکر😐
2738
برای اعتناد ب نفس خودش میدونی چقدر تاثیر داره خیلی وقتا ممکن ادم خودشو داخل حمام ببین وقتی ی این قسم ...

خب برن عمل کنن

اعتماد بنفس دختران اروپایی وکشورهای صنعتی باعلم ومهارت های مختلفشون بدست میارن 

ماایرانیا با عمل پایین تنه که بریم تو حموم هی نگاه کنیم عشق کنیم اعتمادبنفسمون بره بالا

بعد میگن چراجهان سومیم

اوناهم عمل میکنن ولی ماسرآمدیم دیگه

هییییی....

اگه دوست داری بیا تاپیک بامداد خمار گروه بندی شو اتفاقا فردا عضو جدید میگیره واسه چالش پاییزش. اگرم ...

چ جوری عضو شیم؟

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
ورزشم تو برنامتون بود یا فقط کالری شماری 🌷

ورزش هم حلقه و طناب و شنا دیواری و رقص.بعد هم نسبت به جایی که میخوای لاغر و خوش فرم بشه از گوگل پلی دانلود کن و انجام بده 

وزن شروع:70/800،وزن اولیه:68،وزن جدید:61/400،وزن 99/2/28: 61،وزن 99/3/11: 60/700،وزن 99/4/8: 58/500،وزن 99/5/5: 57/300،وزن هدف: به هدفم رسیییییییییدم.💪💪💪💪.خواستن توانستن است💪💪💪💪*با تشکر فراوان از الهه جون و سرگروه های عزیز😍😍😍