2737
2739
عنوان

کیا خیلی مودین 😐

| مشاهده متن کامل بحث + 771 بازدید | 99 پست
صلوات فرستادم واسه امضات

ممنونم منم بر دل مهربونت فرستادم💚🌹🙏

🌺برای سلامتی وظهور آقا امام زمان عج صلوات🌺خدایا از اون شادیا که ناخودآگاه آدمو به سجده میندازه به همه‌مون بده. 😊💚  صد سال دیگه من،تو،او.... هیچ کدوم نیستیم،باورت میشه؟....کاش مهربون باشیم💔❤‏چقدر قشنگه این دعا که میگه:وَلا تُعَنِّنی بِطَلَبِ ما لَم تُقَدَّرلی فیهِ رِزقاً[خدای خوبم در جستجویی انچه برایم مقدر نکرده ای، خسته ام نکن]🙌💙🙏استادی می‌گفت:اگر تو کسی را ملاقات کنی و قلبت بکوبد، دستانت بلرزد و زانویت سست شود، این عشق نیست! وقتی تو محبوبت را می‌بینی آرام می‌شوی. نه دلهره‌ای، نه تلاطمی...💗💓💚😊
عزیزمی😍😍🥰❤❤

لطف داری💚💚💚💚

🌺برای سلامتی وظهور آقا امام زمان عج صلوات🌺خدایا از اون شادیا که ناخودآگاه آدمو به سجده میندازه به همه‌مون بده. 😊💚  صد سال دیگه من،تو،او.... هیچ کدوم نیستیم،باورت میشه؟....کاش مهربون باشیم💔❤‏چقدر قشنگه این دعا که میگه:وَلا تُعَنِّنی بِطَلَبِ ما لَم تُقَدَّرلی فیهِ رِزقاً[خدای خوبم در جستجویی انچه برایم مقدر نکرده ای، خسته ام نکن]🙌💙🙏استادی می‌گفت:اگر تو کسی را ملاقات کنی و قلبت بکوبد، دستانت بلرزد و زانویت سست شود، این عشق نیست! وقتی تو محبوبت را می‌بینی آرام می‌شوی. نه دلهره‌ای، نه تلاطمی...💗💓💚😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😂😂😂😂😂ناراحت چیه باو مچ تو نمیگیرم امر به معروف و نهی از منکر میکنم😉😉😉 پشت سرم خوب بگو وگرن ...

نه نه من از دوستم ناراحت بودم اونیکی دوستمون گفته چرا ترنم ازت ناراحته تو تایپک دورهمیمون دیده

منم گفتم همه دارن این روزا پستامو دنبال میکنن😂😂😂

نه چیز خاصی راجع بت نگفتم همون ی جمله

2728
من اینجوریم😢

من یه چیزی کشف کردم الان   

من حسی که دارم رو بروز میدم کاملا بعد اطرافیانم میگن تو بعضی وقتا حالت خوبه بعضی وقتا نه ما نمیدونیم تو کدوم وضعیتی و چطور باید باهات رفتار کنیم شاید به این علت باشه 

توام اینجوری هستی ؟حساتو نشون میدی یا قایم میکنی؟

تمام کسانی که سرشون روی گردن خودشون هست رو دوست میدارم  
نه نه من از دوستم ناراحت بودم اونیکی دوستمون گفته چرا ترنم ازت ناراحته تو تایپک دورهمیمون دیده منم ...

😂😂😂😂😂قربونتتتتتتت شوخی کردم 🤩🤩🤩🤩😘😘😘😘

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101
2738
😂😂😂😂😂قربونتتتتتتت شوخی کردم 🤩🤩🤩🤩😘😘😘😘

ب جان خودم من فقط میرم بر گزارش دیدی کع😂خب ادم ی چیزاییم میبینه موندگار میشه😂😂😂

من

حتی یه مشکل زجرآورم دارم

تو عشق و علاقه هم همینم😐

من از خونواده ثروتمندی نیستم،خیلی زحمت کشیدم برای رتبه سه رقمی کنکور شدن و بعدشم مهندسی😀 و الان کار می کنم و تقریبا مستقلم.❤من عاشقتم،با این که بعضی وقتا خیلی اخلاقم بد میشه🥺❤خدایا هیچ وقت از من نگیرش💗

فک کنم خردادیااینجورین خودمم همینم

من یک زنم💃💃💃💃زنی پراز عشق پرازمهربانی پرازآرامش😍😍زنی که اندام ظریفش موهای بلندومرتبش لبخندش لباس های شیکش از زیبایی هایی زندگی میگویند.🤩🤩زنی که بایک فنجان چای و نقل کنارعشقش بایک خریدکوچک بایک موسیقی شاددرخانه عاشقش احساس خوشبختی عمیق میکندزنی که با تمام ظرافتش به عشق ایمان آوردوبرایش با تمام سختی هاجنگیدزنی که خانه اش بوی عشق و آرامش می دهد زنی که میخواهدمادردوپسرباشدتابه آنهاطعم خوشبختی رابچشاند.💃💃💃عشق ابدی من درکنارتوازتمام زندگی لذت میبرم باسختی ها می جنگم وبرای رویاهایمان به توبه خودم بال میدهم تابه هرآنچه به من وتوآرامش میدهدبرسیم. 
ب جان خودم من فقط میرم بر گزارش دیدی کع😂خب ادم ی چیزاییم میبینه موندگار میشه😂😂😂

ای ای ای ما هم همونا رو میبینیم موندگار میشیم😂😂 از این به بعد احساس کردی داری موندگار میشی تگم کن بیام ارشادت کنم😂😂😎😎😎

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101
من یه چیزی کشف کردم الان     من حسی که دارم رو بروز میدم کاملا بعد اطرافیانم میگن تو بعض ...

من بستگی به طرفم داره اگه بهش اعتماد داشته باشم حس مو بروز می دم چون می دونم سو استفاده نمیکنه ولی جلو اونایی که راحت نیستم خیلی بروز نمی دم ممکنه از نقطه ضعف سو استفاده کنن ، خیلی هم خودمو نگه می دارم که بروز ندم 😐🤭

2706