2733
2734

امروز رفته بودم مشاوره بهش گفتم من دیگه به اینجام رسیده میخام برم به پسری که دوسش دارم یجورایی نا محسوس ابراز علاقه کنم😅😅

گفت با اینکار برای همیشه از دستش میدم . پسرا هیچ وقت عاشق دختری که سمتشون بره نمیشن حتی اگه یه درصد علاقه مند شن بعد مدت کوتاهی دختره رو ول میکنن چون ارزشی نداره براشون . مردا اصلا خوششون نمیاد یه زن بره سمتشون و شکارشون کنه اونا ذاتشون اینه که خودشون شکار چی باشن و هرچقدر بیشتر ناز کنید و غیرقابل دسترس باشید حریص تر میشن برای بدست اوردنتون و ارزش بیشتری قائل میشن

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را🙂  

اشتباه کردم

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
2738

دقیقا منم همیشه گفتم بزرگترین اشتباه زندگی یه دختر اینه که به پسری بگه دوسش داره

السلام علیک یااباعبدالله الحسین 🏴در99/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد ❤️ حامله نیستم از تیکر خوشم میاد ❤️ قول دادم توی تاپیک خیانت نرم لطفا دوست عزیز اگه منو تو تاپیک خیانت دیدی هرجوری دوست داری بهم تذکربده ممنون ❤️ 
2706