2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
گروه فروش لباس نوزادی دارم به کارت میاد برای دو قلوهات😁

🤣🤣

ن من حتما باید خودم حضور داسته باشم بخرم

۸فروردین من و همسرم صاحب دوتا نینی خوشمل شدیم😍😍😍 فداتون بشم دوقلوهام💕😍😍
2738
عزیزم میشه لینکشو به من بدی

بله گلم البته واتساپ تازه راه اندازی کردیم تلگراممون خیلی فعالتره

https://chat.whatsapp.com/L5YLfXZYM9EA1tm0ryJfe1

🌹🌹🌹 برای فرج نزدیک امام غریب وتنهامون صلوات بفرستید💝💝💝                        
ارث خانوادگی و قرص قاطی شد

اخی چ قرصی؟😍

فقط 29 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚اَلسلامُ عَلیکَ یا اَبا عَبدالله وَ عَلَی الارواحِ التی حَلَت بِفِنائک عَلیکَ مِنّی سَلامُ الله اَبَداً ما بَقیتُ و بَقی الیلُ والنّهار وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ العَهدِ مِنّی لِزیارَتِکم السلامُ عَلَی الحُسَین وعَلیٰ عَلی بْنِ الحُسَین وَ عَلیٰ اَوْلادِ الحُسَین وعَلیٰ اَصحابِ الحُسَین💚
وای دقیقا مثل من  منم دوقلو دارم و  ۱۶ اردیبهشت دکتر بهم تاریخ داده

شمادارو یاارث؟چ دارویی؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚اَلسلامُ عَلیکَ یا اَبا عَبدالله وَ عَلَی الارواحِ التی حَلَت بِفِنائک عَلیکَ مِنّی سَلامُ الله اَبَداً ما بَقیتُ و بَقی الیلُ والنّهار وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ العَهدِ مِنّی لِزیارَتِکم السلامُ عَلَی الحُسَین وعَلیٰ عَلی بْنِ الحُسَین وَ عَلیٰ اَوْلادِ الحُسَین وعَلیٰ اَصحابِ الحُسَین💚
اخرین باری ک پری شدم شبی دوتا لتروزول خوردم از شب سوم

خداحفظشون کنه ان شاءالله❤❤❤

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706