2733
2739

من ده روزه عمل بسته انجام دادم ، آخر هفته باید برا کشیدن بخیه هام برم ، عفونت نکرده خدارشکر چون پماد میزنم و قرصای آنتی‌بیوتیک هم تموم کردم، اما الان رو بخیه هام یه چیزای سفتی هستش، مثل دونه های ریز زرد رنگ که خشک شدن و یه ذره خیلی کم کم توی این دونه های خشک شده موی بی رنگ هستش. اونا چیه؟!؟ الان نمیتونم برم دکتر و آخر هفته میخام برم ، نکنه عود کرده دوباره؟

یک عدد ترکیده. کاربری دست دو نفره دوستان 🤦🤦🤦

استارتر عزیز سلام و با آرزوی براورده شدن حاجت ها و ارزوهات 😍⚘

۱۴ روز تاپیک سفره صلوات داشتیم ، هر روز برای یکی از چهارده معصوم صلوات فرستادیم. آخرین تاپیک هست که سفره صلوات امام زمان (عج) هست🌼🌼🌼

بیاین شرکت کنین آخرین روزه 😍😔💔💖⚘

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5080030/سفره-صلوات-هدیه-به-آقا-امام-زمان-حضرت-مهدی-موعود-عج-روز-آخر?page=1

الهی به امید خودت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
خبر ندارین چرا از بعضیا عمل بسته انجام میدن؟

بستگی ب دکترش داره مام گفتیم بسته گفت ن اصلا خوب نیست احتمالش عودش و عفونتش بیشتره اینجوری بهتره خیلی بد چیزیه از شوهر من اندازه ی انبه بیشتر خالی کرده بودن

خبر ندارین چرا از بعضیا عمل بسته انجام میدن؟

مگه عمل بسته هم ااریم ؟

پس حتما زیاد هم اذیت نشدی.هان؟

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
بستگی ب دکترش داره مام گفتیم بسته گفت ن اصلا خوب نیست احتمالش عودش و عفونتش بیشتره اینجوری بهتره خیل ...

خدا نکشدت   

آخه انبه   

لااقل می گفتی اندازه ی مشت دست 😂😂

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
2706