2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بوگو

برای سلامتی پسریم و همسرم و خانوادمون صلوات بفرستین👶🏻❤️خداوند قشنگ من فرزندم را از لطف تو دارم خودت حافظش باش محبوب ترینم😘رب هب لي من لدنك ذريه طيبه انك سميع الدعا ، رب لا تذرني فردا و انت خيرو الوارثين.🌺کنجد کوچولویی که تو دلم جوونه زدی خوش اومدی قلب من🥰حسم میگه ی دخمل کوچولو تو راه خونمونه🌺الهی آمینوَقُلْ رَبِّ أَنْزِلْنِي مُنْزَلًا مُبَارَكًا وَأَنْتَ خَيْرُ الْمُنْزِلِينَ🌺
2738
بپرس عزیزم 

سلام 😍

خیلی ممنونم. 

من باید انتخاب رشته کنم میخوام ببینم این رشته از نظر یه دانشجو چجوریه

اول اینکه بازار کارش چجوریه؟ برای خانم

دوم اینکه درمورد دوران دانشجویی مخصوصا دو ترم اول سوال دارم. 

من ریاضی اصلا خوب نیست تو مسئله حل کردن مشکل دارم. میخوام ببینم تو این رشته خیلی با مسائل کار داریم؟ من ریاضی کنکورم گند زدم! در کل هم هیچ علاقه ای ندارم. 

به نظرم بجز دوریاضی که فکر کنم تقریبا مربوط به همه رشته هاست ربطی نداره به ریاضی مسایلش جمع وتفریقه اصولش مهم بلد باشی 

قوی باش وپر از انرژی مثبت این کل روزاتو میسازه وتوکل به خدا کن خدا همیشه پشتته 💪💪💪
من دبیر حسابداری هستم

عزیزم ببخشید شما رشتتون چی بوده ؟؟ چون من معلمی رو خیلی دوست دارم میپرسم 

قوی باش وپر از انرژی مثبت این کل روزاتو میسازه وتوکل به خدا کن خدا همیشه پشتته 💪💪💪
بوگو

سلام. 

میخواستم بپرسم بازار کارش چجوریه و اینکه دوترم اول دروس خیلی سختن؟ یعنی نمیشه در کنار درس خوندن برای دانشگاه مشغول کار دیگه ای شد و زیاد درس نخوند؟ 

و بعدی اینکه خیلی آدم ریاضیش  باید خوب باشه؟ 

سلام 😍 خیلی ممنونم.  من باید انتخاب رشته کنم میخوام ببینم این رشته از نظر یه دانشجو چجوریه ...

بازار کارش زیاده 

من خودم عاشق حسابداری بودم فارغ التحصیل از دانشگاه دولتی هم هستم تا ترم اخرم حسابداری و خیلی دوس داشتم ولی وقتی رفتم سرکار فهمیدم اصلا ب روحیه من نمیخوره ی رشته خشک ک فقط با عددو رقم سرکار داری و مسئولیت مالی سنگینی رو شونته از اونجا ازش زده شدم چون مدتی ک کار میکردم تمامما فشار روم بود البته ناگفته نماند ک من کارمو با ادمای بی مسئولیت شروع کردم ک بی حساب کتاب خرج میکردن ب من نمیگفتن وبعدا ازم طلبکار میشدن ک فلان پول کو 

کارمو رها کردم دگ هم سط رکار نرفتم، 😕

این تجربه من بود شاید یکی دگ کاملا از کارش راضی باشه بستگی ب روحیت داره

برای سلامتی پسریم و همسرم و خانوادمون صلوات بفرستین👶🏻❤️خداوند قشنگ من فرزندم را از لطف تو دارم خودت حافظش باش محبوب ترینم😘رب هب لي من لدنك ذريه طيبه انك سميع الدعا ، رب لا تذرني فردا و انت خيرو الوارثين.🌺کنجد کوچولویی که تو دلم جوونه زدی خوش اومدی قلب من🥰حسم میگه ی دخمل کوچولو تو راه خونمونه🌺الهی آمینوَقُلْ رَبِّ أَنْزِلْنِي مُنْزَلًا مُبَارَكًا وَأَنْتَ خَيْرُ الْمُنْزِلِينَ🌺
2706