2733
2734

یه سوال مربوط به مسایل آموزش

دانشگام دولتی هست من پارسال دی ماه امتحاناتم تموم شد و دو درس معرفی به استاد دارم . به خاطر وضعیت کرونا و کلا مشکلات شخصی مراجعه نکردم برای کارام .

دیروز اموزش دانشکدمون زنگ زد که بیا برات انصراف زدند ه خاطر عدم مراجعه و غیبت..

اصن معلوم نیست واسم چه موقع  انصراف زدند .

امروز رفتم دانشگام که شهر دیگست رفتم بایگانیدیدم انصراف زدند و ادرس خونه قبلیمون توی برگه بود اصن معلوم نیست دقیقا مال چه زمانه مرداد یا تیر کلا نمیدونم!!

رفتم درخواست دادم و برگه نوشتم گفتند باید کمیسیون تشکیل بدیم که اونم ماهی یه باره .

خدایی یعنی چی اخه؟؟!! نکنه قبول نکنن و بگن زودتر باید میومدی واسه درخواست بازگشت به تحصیل .

من فقط دو تادرس برام مونده که لیسانس بگیرم که اوناهم تو این مدت به صورت مجازی امتحان شون رو دادم.

یکی کمک کنه یعنی ممکنه دیگه انصراف زدند برام و نشه کاری کرد؟؟!!!

در سال 1400 من آرایشگر شدم آرایشگری میکنم. رانندگی یاد گرفتم . مدرک لیسانسمو گرفتم. شاییید سرکار رفتم. کلاس حفظ قرآن هم رفتم .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من یه ترم ارشد رفتم بعد حامله شدم نرفتم. میتونستم ۴ ترم مرخصی ثبت کنم تو سیستم ولی نکردم. بعد از ۲ سال رفتم دانشگاه گفتن تازه شهریور برات انصراف زدیم مدارک زایمانتو بیار دوباره برو سر کلاس. مدارکو بردم رفتم دوباره برای ادامه تحصیل

من یه ترم ارشد رفتم بعد حامله شدم نرفتم. میتونستم ۴ ترم مرخصی ثبت کنم تو سیستم ولی نکردم. بعد از ۲ س ...

خیلی ممنون دلم اروم شد.

یعنی تو هم هیچ کاری نکردی تو این دو سال و حتی به دانشگاه هم اعلام نکردی ؟؟

در سال 1400 من آرایشگر شدم آرایشگری میکنم. رانندگی یاد گرفتم . مدرک لیسانسمو گرفتم. شاییید سرکار رفتم. کلاس حفظ قرآن هم رفتم .
خیلی ممنون دلم اروم شد. یعنی تو هم هیچ کاری نکردی تو این دو سال و حتی به دانشگاه هم اعلام نکردی ؟؟

قبل از اینکه برم با استادم صحبت کردم و با کارشناس تحصیلات تکمیلی ولی اصلا مرخصی یا انصرافمو اعلام نکردم 

2738