2733
2734

بچه ها من میدونم اگه زحمت بکشم قطعا پیروز میشم ولی راه و روششو بلد نیستم میترسم وقتم هدر بره تابفهمم از فردا شروع میکنم اما شماها که موفق شدید میشه بهم بگید باچه ساعت مطالعه یی شروع کنم چطوری افزایشش بدم چطوری انگیزم بره بالا میخوام قلمچی برم از ابان و مشاور هم ابان اما متاسفانه سه هفته مجبوری میرم مسافرت ولی بازم میخواام بخونم لطفا کمکم کنید درحد توانتون شماهایی که موفق شدید بگید روشای اختصاصی و عمومی خوندناتون رو و روش برنامه ریزی و منابع رو چون ی ماه بدون مشاورم

وای منم مثل تو ام نمیدونم چطور باید درس بخونم

اصلا انگیزه ندارم نمیتونم برم سمت کتابا

مَرا هزار امید هست و هیچکدومِش ديگه تو نیستی😎                                                                                   دید هرکسی به دنیا متفاوته و همین تفاوت دیدگاه ها زندگی و صحبت ها رو جذاب میکنه، پس نگاه هیچکس به زندگی غلط نیست، چون ما هنوز از خیلی اتفاقایی که تو این دنیا رخ میده خبر نداریم😉😊

سلام. من سال قبل رتبه نسبتا خوبی آوردم. (زیر ۵۰۰ منطقه ۲)و سهمیه هم نداشتم

در مورد درس خوندن باید بگم من سال آخر روزی تقریبا ۱۳ ساعت درس می خوندم . اگر تجربی هستی به زیست حتما اهمیت خاصی بده 😊 البته تمام دروس در رشته تجربی سرنوشت سازن😅 برنامه روزانه خود من اینطوری بود: ۴ ساعت زیست ۳ ساعت شیمی ۲ ساعت ریاضی و ۲ ساعت فیزیک 

عمومی ها دینی و عربی هر کدوم نیم ساعت و ادبیات و زبان هر کدوم ۴۵ دقیقه 

البته باید بگم این بستگی به شخص داره که چقدر در دروس عمومی مهارت داره و کدوم درس بهتره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام. من سال قبل رتبه نسبتا خوبی آوردم. (زیر ۵۰۰ منطقه ۲)و سهمیه هم نداشتم در مورد درس خوندن باید ب ...

مرسی گلیییی پشت کنکوری نبودی درسته؟چی میخونی 

قلمچیم میرفتی؟

سلام. من سال قبل رتبه نسبتا خوبی آوردم. (زیر ۵۰۰ منطقه ۲)و سهمیه هم نداشتم در مورد درس خوندن باید ب ...

واقعا همیشه برام سواله چطور میتونید روزی 12، 13 ساعت درس بخونید

من هرکاری میکنم نمیتونم بیشتر از 4،5 ساعت بخونم

اونم ب سختی

مَرا هزار امید هست و هیچکدومِش ديگه تو نیستی😎                                                                                   دید هرکسی به دنیا متفاوته و همین تفاوت دیدگاه ها زندگی و صحبت ها رو جذاب میکنه، پس نگاه هیچکس به زندگی غلط نیست، چون ما هنوز از خیلی اتفاقایی که تو این دنیا رخ میده خبر نداریم😉😊
واقعا همیشه برام سواله چطور میتونید روزی 12، 13 ساعت درس بخونید من هرکاری میکنم نمیتونم بیشتر از 4، ...

خب من از همون اول که این طوری شروع نکردم عزیزم .منم از روزی ۷ ساعت شروع کردم تا به این درجه رسید .البته اگر برای خودتون یه هدف در نظر بگیرید (ترجیحا غیر مادی چون اهداف مادی رو از طریق دیگه هم میشه بهش رسید) این درس خوندن خیلی راحت تر میشه براتون 

خب من از همون اول که این طوری شروع نکردم عزیزم .منم از روزی ۷ ساعت شروع کردم تا به این درجه رسید .ال ...

ممنون حنا جون🌹

2738
واقعا همیشه برام سواله چطور میتونید روزی 12، 13 ساعت درس بخونید من هرکاری میکنم نمیتونم بیشتر از 4، ...

همینوهم ادامه بدی خوبه کم کم اضافش کن بالاخره یچی میاری دولتی