2737
2734
عنوان

عکس دوست داشتنی ترین وسیله خونه

2303 بازدید | 109 پست

من عاشق وسایل خونه ام کلا میرم بیرون فروشگاه لوازم خانگی میبینم دلم قنج میره😍😂

بیاین اگه از وسیله ای تو خونه خوشمون میاد عکسشو بفرستیم باهم ببینیم

حتی میتونه اون وسیله لباس یا جواهرات یا حتی دمپایی باشه کلا هر چیزی ک احساس خوبی بهش دارین😍

من فقط از گلام حس خوب میگیرم میخوای بزارم.؟

خیلی شرم اوره که هیچکس حریف زبونمون نباشه  افتخاراینکه هیچکس حریف شخصیت مانشه✌️...............  یادت باشه دری که خدا برات باز میکنه رو بنده ی خدا نمیتونه روت ببنده.👌..............دوست گلم میشه برا شادی روح پدرم صلواتی بفرستی💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

من تلفنمو دوس دارم بقیش معمولی ان مثل همه وسایل خونه معمولی دارم شاید هم پایین تر 

تلفن خونمم ساده است فقط اینکه روش گل داره

وزن اولیه :۹۱.۵    وزن شروع چالش:۷۶.۵  وزن هدف: ۷۳    وزن فعلی:۷۳  بعد زایمان باز هم باید خوش اندام باشم. 

من کل وسایل اتاقمو عاشقشونم 

احساس میکنم اگه یکیو بیشتر از اونیکی دوس داشته باشم بقیشون ناراحت میشن😬

همشونم ک نمیشه گذاش

پس شرمنده خدافس😅

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    

خواهر من هلاک انواع و اقسام قابلمه ست ، دیگه طوریه که هر کسی جایی قابلمه ببینه برای خواهرم‌میخره ، خودم نه علاقه ای به وسایل خونه ندارم اما کتابها و ارگ و سنتورم رو دوست دارم 😊

زندگی کوزه ی آبی خنک و رنگین است ، آب این کوزه گهی شور گهی تلخ گهی شیرین است 
2706