2737
2734
عنوان

بچه ها بیایین کمک تو رو خدا

65 بازدید | 9 پست

سلام دوستای عزیزم 

من فردا موعود پریودمه 

دیشب بی بی چک زدم 

یه خط سفید با یه خط قرمز افتاد 

اول فک کردم اون خط و توهم زدم ولی به شوهرمم نشون دادم دید 

امروز صبح فک کردم دیگه پریود شدم 

پد روزانه گذاشتم 

یه تیکه لکه قهوه ای اومد و بعدش قطع شد تا الان 

یعنی امکان داره من باردار باشم؟؟؟

میتونم امیدوار باشم؟؟؟

همه علائم پری و دارم مخصوصا کمر درد و سینه درد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خط سفید یعنی منفی...باید دو خط قرمز بیافته...یعنی یک خط قرمز صد در صد باید باشه...که یعنی بیبی چک سالمه...خط t باید حداقل هاله صورتی بندازه...اگر سقید باشه...یا هاله سفید باشه...منفیه...

ولی بازم صبر کنید.

به هر آنچه بخواهد...من راضیم...😊
خط سفید یعنی منفی...باید دو خط قرمز بیافته...یعنی یک خط قرمز صد در صد باید باشه...که یعنی بیبی چک سا ...

خیلی ممنون عزیزم که کامل جواب دادی 

پس الکی دل خوش نکنم 😓😭

خیلی ممنون عزیزم که کامل جواب دادی  پس الکی دل خوش نکنم 😓😭

بسوزم ..بخدا خدا ب وقتش بچه میده مطمئن باش .

من ب دکتر تو بهداشت هی میگفتم من اقدام میکنم چرا باردار نمیشم؟گفت همچین بارداریگبشی ک خودت نفهمی .

واقعنم ببین من دیگه اقدامام هردمبیلی بود معذرت میخوام بعد از اقدام حتی ی لحظه نمیخوابیدم سریع پامیشدم حمام دستشویی.

تو مسافرت بی بی ام مثبت شد درحالی ک دوهفته بود شوهرمو ندیده بودم.الان انقدر بارداریم اذیتم کرده ک با شوهرم میگیم خدایا غلط کردیم 

2738
بسوزم ..بخدا خدا ب وقتش بچه میده مطمئن باش . من ب دکتر تو بهداشت هی میگفتم من اقدام میکنم چرا باردا ...

منم سه ساله منتظرم 

الان که برات می نویسم همینجور اشکام داره میریزه 

خیلی سخته هر ماه بخوای و نشه 

مخصوصا الانم که همه فک و فامیل میدونن ما بچه میخوایم و بچه دار نمیشیم 

هر ماه دیدن بی بی چک منفی عذابم میده 

تیکه انداختن های بقیه و...

وقتی که ازم میپرسن بازم پری شدی 

کاش خدا صدای منم میشنید 

خیلی خسته ام 

دلم بد جوری شکسته 

😓😓😓💔💔💔

منم سه ساله منتظرم  الان که برات می نویسم همینجور اشکام داره میریزه  خیلی سخته هر ماه بخ ...

عزیز دلم من الان برگشتم سایت .ببخش دیر جوابتو میدم.منم یه سال و نیم اقدام داشتم .گذشته حالا ولی کاش نمیذاشتی کسی بفهمه گلی .الانم دیر نیس دیگه هرکی پرسید با بی خیالی بگو با شوهرم دوتایی بیخیالش شدیم فعلا  .تا ببینیم بعد چی میشه و... پرسیدنم چرا بگو خب دیگه ... یا بگو برا ی سری مسائل یا بگو با این کرونا و جامعه و فلان فعلا پشیمون شدیم دست برداَتیم 

ببین این جمله شدیدا کلیشه ای بنظر میادا اما باید بگم واقا ی مدت ک بی خیال بشی بچه میاد گل من .

ببین من قمر در عقرب و تخمک گذاری و هزار چیز دیگه رو حساب میکردم بعد از اقدام تا نیم ساعت متکا زیرم بود این دست اون دست میشدم و وضو هزار چیز ....

ولی یبار ی دکتر رفتم گفت اااااووووه قید همه این چیزا رو بزن‌...برا بچخ دار شدن رابطه نذار باشوهرت ... بخاطر لذت و عشق ب همدیگه و  زندگیتون رابطه داشته باشین.روز  وماه و سالم ول کن هفته ای دوسه بار عشقی رابطه برقرار کنید ‌.معذرت میخوام بعدم همسرت ارضا شد داخل نگه داره.تا بیس دقه ام پانشو فقط این دست اون دست شوو....اینا رو ک گفت من کلا عوض شدم .شوهرمم همینطور .یادمون اومد دیگه از رابطه لذت انچنانی نمیبریم فقط برا بچه داریم رابطه میذاریم.تو و شوهرتم عوض بشین فکر پری شدن یا نشدنم بذار کنار .

پری نشی خدا رو شکر کن‌شدی بازم شکر کن بگو شکر ک تو نخواستی و نشد هروقت خودت خواستی بده.

ی چند وقت ک بگذره میشه.

❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤