2733
2734
عنوان

مادرشوهر

554 بازدید | 46 پست

شوهرم هروقت به مامانش گفت برای فلانی اینکار رو انجام بده میگه وای مادر من نه دست دارم و نه پا دارم پارسال باردار بودم و 40 کیلو گوجه گرفته بودم که رب کنم شوهرم گفت مامان برای خانمم اینو رب درست کن ویار داره سختشه گفت وای من اصلا دست و پا دارم اونوقت خودش نزدیک 100 کیلو گوجه رو رب کرد دوباره من سبزی خورشتی گرفتم پارسال تک و تنها با شوهرم پاک کردیم خواهرشوهرم گفت آجی بیا تقسیم بر سه برای منو آجیم و خودت من با اون وضعم برای اونا سبزی پاک کردم و خورد کردم و دادم تحویل  امسال دوباره شوهرم بهش گفت مامان سبزی خورشتی گرفتی برای ما هم بگیر هرچی شد میریزم به حسابت 

گفت مامان میخوای زنت رو بذار اینجا برو بخر تا با هم پاک کنیم و درست کنیم اونوقت خودش برای دختراش خرید و پاک کرد و داد تحویل حالا اون روز تو گروه پیام داد برادرشوهر که مامان لیمو گرفت و آب گرفت شوهرم بیچاره گفت مامان برای خودمون هم گرفته وقتی رفتیم خونشون گفت برای لیلا گرفتم 

چند وقت پیش هم رفتیم خونشون لباسای دخترم کثیف شد همونجا مجبور شدم بشورم یه بسته 24 تایی پودر گرفته بود واقعا لک لباس دخترم رو راحت پاک کرد خدا میدونه من بی منظورم گفتم وای چقد خوب لک رو پاک کرد بعد گفتم از کجا گرفتی گفت فلان جا با خودش و شوهرم اتفاقی رفتیم گفت نداریم... دیگه نگفت بیا این دو تا برای لباسای بچه ام... همش هم توقع داره شوهرم من دم دستش باشه و مطیع... 

تو این چند سال هم که عروسشون شدم نشده یه بار منو شوهرم تنهایی جایی بریم حتی بخوایم بریم خونه مامانم اینا میگه مامان ما رو هم ببر بذار خونه خواهرت فردا هم بیار برسون و برو خونت حالا پیام داده فلانی من لیموی دخترم رو دوبار صاف کردم تو هم اینکار رو کن.... آخ که چقد حرص خوردم برای من میگه نه و برای اونا صاف و پاکیزه تحویل میده اونوقت میگه من عروس دوستم.... ارواح عمت 

فقط خدا 

خوب چرا این توقعات رو از مادرت نداری؟

خیلی دلم دختر میخواد ی صلوات مهمونم کن خدا بهم دختر زیبا ،باهوش،سالم وصبور بده...(خداجونم هرکی در حق من صلوات میفرسته رو عاقبت بخیر کن😘😍)                   

حرص نخور مادرشوهرا همشون همینن 

خدا کند یک اتفاق خوب بیفتد وسط زندگی مان آری همین جا وسط بی حوصلگی های روزانه مان، نگرانی های شبانه وسط زخم های دلمان آنجا که زندگی را هیچ وقت زندگی نکردیم یک اتفاق خوب بیفتد انقدر خوب که خاطرات سالها جنگیدن و خواستن و نرسیدن از یادمان برود آنگونه که یک اتفاق خوب همین الان، همین ساعت همین حالا از پشت کوه های صبرمان طلوع کند طلوعی که غروبش غروب همه ی غصه هایمان باشد برای همیشه...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فقط اولشو خوندم تو ک باردار بودی مجبور بودی این همه گوجه بخری؟انتظار زیادی داری

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
2731

مادرشوهره دیگه منم زورم میاد برای عروسمون کاری بکنه حالا هرچقدرم توقع داشته باشه مهم نیست یه کارایی واقعا عروسا توقع هم بیجا دارن هم زیاد

از هرچیزی که خوشم نیاد و مطابق سلیقه و افکارم نباشه گزارش میزنم!حتی امضات،اسم کاربریت،اعتقاداتت،و اینکه حلیم رو نمک بخوری!                                        بله من یه نی نی سایتی اصیلم که دنیا باید بر وفق نظریات گرانبهام باشه😕                                

یا از مامانت کمک بخواه یا به خودت تکیه کن فقط

زندگی عشق است عشق افسانه نیست  آنکه عشق را آفرید دیوانه نیست  عشق آن نیست که هر لحظه کنارش باشی  عشق آن است که هر لحظه به یادش باشی         
2738

عزیزم حق داری...ولی اینو آویزه گوشت کن...

هیچ وقت برای کسی کاری نکن که بعدا توقع داشته باشی و برات نکنن و دلت بسوزه...

برای هر کسی نهایته نهایت 3 بار فرصت قائل شو...دیدی در جبران کاری نکردن...دیگه تو هم نکن...

زین پس بشین خونه که زیادی تجربه کردی...نکن براشون...وقتی توقع کردی...نکردن...دلت نمیسوزه...میگی به درک که نکردن...

به هر آنچه بخواهد...من راضیم...😊

شما اخلاقشا میدونی چرا رو میزنی 

یکم غزت و غرورتا حفظ کن 

بارداربودی واجبه 40کیلو گوجه اگه وبار بود ده کیلو میگرفتی سوهرت درست میکردی 

سبزی لیمو میگیری قبلش لزومی نداره اعلائم کنید بخر درست کن برا کسیم حمالی نکن بده بهش 

نیاز نیست روزمرگی زندگیتونا جار بزنید

ایششش تو ک میدونی عقده ایه بش بی محلی کن انقد حمالی دختراشو بکنه تا جونش درآد

علی عزیزم   خاک برسرت با این اخلاق گندت   قدرمو بیشتر بدون   فقد منم ک میتونم تحملت کنم  خدا نگهم داره واست  
2706