2737
2734
عنوان

لکنت زبان ارثی دخترم

1660 بازدید | 28 پست

سلام. دختر من ۲۱ ماهشه. خییلی زود بحرف افتاد و خیلی قشنگ حرف میزد. طوری که هرجا میرفتیم میگفتن چقدر خوب و روان صحبت میکنه. من خودم لکنت دارم. همیشه خدا رو بابت اینکه دخترم انقدر خوب صحبت میکنه شکر میکردم. تا اینکه یک هفته پیش یک مرتبه لکنت شدید گرفت. دقیقا مثل خودم. کلمه هایی که خودم گیر میکنم رو اونم گیر میکنه. گفتار درمان بردم گفت هم میتونه زمینه ی ارثی داشته باشه هم تقلید از خودت. خودم خیلی دارم سعی میکنم که لکنتم رو کنترل کنم بخاطر دخترم. اما دارم دق میکنم. احساس گناه خیلی شدید میکنم. جلوی خودش باهاش میگم و میخندم ولی یک هفته س کارم شده گریه. نمیدونم چیکار کنم. کسی تجربه ای داره؟ یعنی دخترم خوب میشه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سلام این یه برنامه هست مخصوص بچه داری وبارداری.من عضوم به نظرم خیلی خوبه خاستم به شماهم معرفی کنم

واسه هر باردار وبچه داری لازمه واقعا

از رولینک اگه خاستین میتونین نصب کنید

https://gahvare.net/i/5e0f25596c033

پسرم ی بار ترسید لکنت گرفت حدود دو سه ماه طول کشید تا خوب بشه

دخترمنم 😐😐

هنگامی که خداانسان رااندازه میگیردمتررادورقلبش می گذاردنه دورسرش....🌹✌                                         بهترین جفت درجهان خنده وگریه ست آنها هیچگاه یکدیگرراهمزمان ملاقات نمی کنندولی اگرآن دویکدیگرراملاقات کردندآن لحظه بهترین لحظه شماست آرزومیکنم امروزبهترین جفت براشما اتفاق بیفتد 💗😍🌹گیرم غم روزگارسنگین باشد🌹گیرم دل بی قرارغمگین باشد🌹بایدبکنیدبیستونی درخویش🌹تاآخرشاهنامه شیرین باشد🌹...دوستان لطفا واسه خانه دارشدم صلوات من کاربری ۱۳۳هستم تعلیق شدم😐بااین کاربری امدم😍
2738

الهی😢خودتو مقصر ندون و امید داشته باش💓🌙

زندگی عشق است عشق افسانه نیست  آنکه عشق را آفرید دیوانه نیست  عشق آن نیست که هر لحظه کنارش باشی  عشق آن است که هر لحظه به یادش باشی         

سلام عزیزم لکنت زبان ارثی نیست و کاملا آموزشی هست و مطمئن باش از خودت یاد گرفته 

نمیخواد روی دخترت کار کنی 

روی خودت کار کن اول باید خودت تمرین کنی اموزش ببینی 

مراقب اعتماد بنفس دخترت باش 

2706