2737
2734
عنوان

خانوما یه لحظه میاین

382 بازدید | 50 پست

بچه ها من یه دختر ۶ ساله دارم الانم سه ماهه باردارم خانواده همسرم پسر دوستن  و هم زمان با جاریم باردارم اونم بارداری دومشه یه دونه دختر داره یک ماه فاصله داریم  همش استرس دارم برا تعیین جنسیت هرکاری میکنم ذهنم آرامش نداره انگار با خودم درگیرم خودمم اصلا آدم حسودی نیستم ولی این اواخر نمیدونم چرا اینقد حساس شدم لطفا راهنماییم کنید ،؟برام دعا کنید که آرامش داشته باشم. 

ب خانواده شوهرت چه ؟

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

وا به اونا چه این خانواده شوهر چرا اینقد پروان 😒😠

نفسم به نفساش بنده❣متاهل و متعهد به یک قلبم 👈A💞    ⛔زَخمِ دِلِت رو بِ هَر کَسی نَگو،این روز ها هَمه بانَمَک شُدَند🤫🤐دوست عزیز توهین کنی بد میشه برات از ما گفتن بود💥👊💥از تاپیکم خوشت نمیاد؟؟؟🤨🤨🤨کسی واست کارت دعوت نفرستاده.....😊😊با کامنتام مخالفی؟؟؟😒😒😒ریپ نکن عزززیززززم.....🙌در هر صورت حق توهین نداری اوکی؟🤟⛔⛔عاااااشق شکلاااات🍫،چیپس و ماست موسیر🍟،قارچ سوخاری🍄،چلو برگ🥩،نوتلا🍩،پاستییییل🍭و......هر چی از سنگ نرم تر باشه🥯🍔🍕🌭🍰🎂🍹🍻🍬🥧🍧🥮🥗🥙🍝�🥃🥐🍒🥞🍉شکموام خودتی🥵🥵🥵😋
2738

مهم اینه خودت چی میخوای جنسیت برات مهمه یا سلامتی 

جنسیت بچه شما به جز شما و شوهرت به هیچ احدی مربوط نمیشه

گر نگهدار من آن است که من می‌دانم 😍شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد😍
2706