2737
2739
عنوان

چیکار کنم😭😭😭😭😭😭

111 بازدید | 22 پست

از وقتی که نتایج کنکور اومده جو خونمون شدیدا سنگین شده بابام که هیچی نمیگه هر چند معلومه ناراحته...اما مادرم با رفتارش یا حرفاش میخاد بهم بگه خاک توسرت😐 من خییییلی تلاش کردم واقعا خوندم خب شاید اون چیزی نشد که میخاستم ولی حقم این رفتارا نیست😓😭😭😭😭 

صبوری میکنم تا طلوع آفتاب❤

وا چرا اینجوری میکنن دنیا که به اخرنرسیده توام ریلکس باش و بگو فدای یه تارموم والا

ازبچگی دوس داشتم پرنسس باشم👸😁الانم یه پرنسسم ولی با پرنسسای والت دیزنی فرق دارم 😑مث اونا رفتار میکنم ،مث اونا لباس میپوشم،اماهیچ وقت نمیتونم مث اونا عشق و تجربه کنم ،هیچ وقت نمیتونم تو قصر زندگی کنم 💒چون من تو دنیای واقعیم که هیچکدوم ازینا وجود نداره ن مرد قوی وجذاب و عاشق و ن قصر زیبا😁ولی من خودمو همیشه پرنسس میدونم اونم یه پرنسس واقعی و تنها،(با مرسانا و شوخرررر گاو خیالیم براهمیشه خداحافظی کردم و وارد دنیای واقعیم شدم)😁پرنسس نی نی سایتتونم😂👸

رفتار اونا اشتباهه خودتو بزن ب بیخیالی هیچ کس نمیتونه جای تو باشه من سه سال خوندم آخر اونی که خواستم نشد واقعا خوندما نشد الان عمه هام دخترشونو که نتیجه کنکور نیومده بود پزشک میدونستن از بالا ب من نگاه میکردن میگفتن فلانی ی سال خوند شب و روز خوند الان نتیجه ها اومده اونام قبول نشدن 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

مگه درسم تواین مملکت ارزش داره کع اینجوری میکنن.فوق لیسانسامون دکتراهامون بیکارن توام بخونی ب همونااضافه میشی حالایسال دیرتر.اصن تونه خوده من.این ترم تموم میکنم که چی؟؟؟؟؟؟؟

🥀عضوگروه رزقرمز🥀وزن شروع۹۶🥀تاریخ شروع۱۴۰۰.۴.۲۱🥀وزن هدف۷۵🥀قد۱۷۰🥀الهی ب امیدتو.لطفابم انگیزه بدین🥀
2728
ولی هیچ کدومشون حال منو تو اون سه سال ندیدن من تمام تلاشمو کردم وقتی خدا نخواست دست من نیست دیگه

منم تلاشمو کردم خب شد این نمیدونم چرا درکم نمیکنن

مگه درسم تواین مملکت ارزش داره کع اینجوری میکنن.فوق لیسانسامون دکتراهامون بیکارن توام بخونی ب هموناا ...

کاش یکی بود اینو بهشون میفهموند

2738
نمیتونم ریلکس باشم🙁

چرا نقطه ضعف دستشون نده تا برای اونام عادی شه تو میتونی تامام  

ازبچگی دوس داشتم پرنسس باشم👸😁الانم یه پرنسسم ولی با پرنسسای والت دیزنی فرق دارم 😑مث اونا رفتار میکنم ،مث اونا لباس میپوشم،اماهیچ وقت نمیتونم مث اونا عشق و تجربه کنم ،هیچ وقت نمیتونم تو قصر زندگی کنم 💒چون من تو دنیای واقعیم که هیچکدوم ازینا وجود نداره ن مرد قوی وجذاب و عاشق و ن قصر زیبا😁ولی من خودمو همیشه پرنسس میدونم اونم یه پرنسس واقعی و تنها،(با مرسانا و شوخرررر گاو خیالیم براهمیشه خداحافظی کردم و وارد دنیای واقعیم شدم)😁پرنسس نی نی سایتتونم😂👸

عزیزم به پدر و مادرت توضیح بده رتبه‌ی بدی نگرفتی.شاید اون ‌ها از جو کنکور دورند نمیدونند چه رتبه‌ای خوبه.برای همین این رفتار رو انجام میدن.مطمئنم اگر براشون رقابت و تعداد افراد شرکت کننده و ...رو توضیح بدی درست میشه.

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم. اللهم عجل لولیک الفرج.امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف سو.یا من اسمه دواء و ذکره شفا.اللهم اشف کل مریض.
عزیزم به پدر و مادرت توضیح بده رتبه‌ی بدی نگرفتی.شاید اون ‌ها از جو کنکور دورند نمیدونند چه رتبه‌ای ...

هرچی بیشتر توضیح میدم بدتر میشه

منم تلاشمو کردم خب شد این نمیدونم چرا درکم نمیکنن

بیخیال پدر مادر من بااینکه اون موقع چیزی نگفتن الان دختر عمه هامو میبینن که یه سال بکوب خوندن فکر میکنن که من نخوندم چون متاهل بودم ندیدن درس خوندن منو چند بار رفتم زیر سرم از بس حالم بد شد ولی چ میشه کرد بیخیال 

هرچی بیشتر توضیح میدم بدتر میشه

هدفت چی بوده؟چه رشته هایی دوست داری؟مثلا  فکر میکنم با ۷۰۰۰ منطقه دو گفتار درمانی قبول میشی(بقیه توان بخشی‌ها رو هم میتونی چک کنی)و همین طور بقیه پیراپزشکی‌ها.اگر این ها هدفت هست بهشون بگو که احتمال قبولیت بالاست.

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم. اللهم عجل لولیک الفرج.امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف سو.یا من اسمه دواء و ذکره شفا.اللهم اشف کل مریض.
2706