2737
2734
عنوان

بیاین من همونیم که شوهرم استوری بد گذاشته بود

| مشاهده متن کامل بحث + 1055 بازدید | 31 پست
استوریشو نگا عزیزم  دلم واقعا خورد شد امروز

باسه اجی اونم شاید ناراحت شد خواست یه جوری خالی کنه خودشو

خورد شدن نداره

باهاش حرف بزن با ملایمت بخدا تاثیرش بیشتره بگو دوست ندارم این کارتو انجامش نده

دوست داری من خجالت بکشم جلو فامیل؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نقطعه ضعف دستش بدی میشه کارهمیشش تا تقی به توقی خورد میره استوری میزاره به نظرمن این مواقع اصلا استوریاشو نگاه نکن 

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      
مظمئنی با توعه؟ آشتی کن ولی نه به راحتی رسش و بکش بعد  البته اگه مطمئنی با تو بوده

بابا این مردها اصلا حواسشون به رفتارشون نیست..شوهر من جلو همه داشت از یه زنه تو اینستا تعریف میکرد ورزشکار بود...همهبا پوز خند به من نگاه میکردن...بعد اعتراض کردم میگه شما زنا مشکل دارید

2728
خوب از کجا معلوم ک با شما بوده 

همیشه اینجوریه عزیزم تا دعوا میکنیم یه چرتو پرتو میگه بهم  تو استوری

قیافه من وقتی میام نی نی سایت 😮🤔😶🤐😖😧🤒🤕🤮                    تیکر رسیدن به ارزومه  بارداری نیست 

چرا ادما اینجوری شدن حرفی که تو دلشونه استوری میکنن من همش عکس گل گیاه استوری میزارم😕😕

همه چیزای خوب مال مرداس.... ☺☺                               نمونش ما خانما...!😎😎                                والا..!!  🤨🤨                                                                   خدا سایمونو از سرشون کم نکنه!!☺😎
بابا این مردها اصلا حواسشون به رفتارشون نیست..شوهر من جلو همه داشت از یه زنه تو اینستا تعریف میکرد و ...

توام از یه ورزشکار مرد تعریف کن 😊

برای شفای یه دختر دعا میکنید؟😓 لایک کنین منم صلوات میفرستم براتون
2740

انشالله که این حرف زدن با بقیه در استوری ور بیفته. چه حرف خوب چه حرف بد. اگه آدم حرفی داره به خود طرف میگه یا نمیگه. تو استوری گفتن مثل داد زدن وسط خیابون میمونه. طرف تولد شوهرشو تو استوری تبریک میگه. خب به بقیه چه واقعا. برای خودش بفرست. دعواشون میشه استوری تیکه دار میذارن. چرا بیخودی سر بقیه رو میکنن تو زندگیشون من نفهمیدم

عزیزم باهاش منطقی حرف بزن ک کارش زشته و نباید به کسی بفهمونه ک مشکل دارید خودت ب هیچ عنوان نزار حداقل اشناهاتون فک کنن با کسه دیگه درگیره همسرت

زندگی یعنی یک تو، برای یک عمر …💍💏❤️

اه بدت نیاد اسی ولی واقعا از اون دسته دوستانی ک یه سره استوری میزارن حالشونو میگن بدم میاد ..!!! 

درسته هرکس هرجور دوست داره میتونه بزاره و ما مجبور نیستیم ببینیم 

ولی واقعا چیپه 

دخترخاله منم با اونهمه شماره و اینا همش استوری میزاره تیکه میندازه ب اون خالم -_- 

درکش نمیکنم چرا همه باید بفهمن توی خانواده امون مشکله؟ 

دوست گلم‌♡ برای رو سفیدی پیش بابام و مامانم‌ی صلوات مهمونم میکنی ؟   
چرا ادما اینجوری شدن حرفی که تو دلشونه استوری میکنن من همش عکس گل گیاه استوری میزارم😕😕

من همونم نمیزارم 😓✋🏻

فقط سه ماهی ی بار برای تنوع عکس دختر خواهرم 😍 اونم چیزی زیرش نمینویسم فقط ی قلب اینجوری♡

دوست گلم‌♡ برای رو سفیدی پیش بابام و مامانم‌ی صلوات مهمونم میکنی ؟   
2706