2410
2553

چیکار کنم به نظرتون من خودم میخوام دیگه حرف نزنم باهاش به هیچ وجه  تولدمم پنج روز دیگه اس  میدونم  هی میخواد دلمو به دست بیاره تا اون روز ولی اصلا اصلا نمی خوام باهاش حرف بزنم  به نظرتون درسته یا حرفمو بزنمو دعوا کنم باهاش 

قیافه من وقتی میام نی نی سایت 😮🤔😶🤐😖😧🤒🤕🤮                    تیکر رسیدن به ارزومه  بارداری نیست 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
عزیزم دعوا چرا قهر چرا چرا آتیش،میزنید به زندگی هاتون بخدا حرف زدن و محبت به همدیگه بهترین راهه

استوریشو نگا عزیزم  دلم واقعا خورد شد امروز

قیافه من وقتی میام نی نی سایت 😮🤔😶🤐😖😧🤒🤕🤮                    تیکر رسیدن به ارزومه  بارداری نیست 
2714

😃😃وای منظورش تویی؟! دعوا گرفته بودی باهاش اینو گذاشت؟ چه بچست شوهرت چند سالشه؟؟!

من بلد نیستم عاشق کسی باشم که اولویتش نیستم؛بلد نیستم چشم به گوشی بدوزم و دلشوره بگیرم. اسمش را بگذارید خودخواهی... ولی من این خودخواهی را به اداهای عاشقانه ای که هیچ احساسی پشت سرش نیست ترجیح می دهم! من برای خودم گل میخرم؛چای دم می کنم؛میز شام می چینم؛اما منتظر کسی نمی مانم؛ نه این که خسته شده باشم اما وقتی دلم برای کسی تنگ شود که دلتنگی اش را باور نمی کنم؛ فکر می کنم که دارم به خودم خیانت می کنم ..تا خودت را دوست نداشته باشی؛ کسی باور نمی کند که هستی و بودنت با نبودنت فرق می کند 

عقلانی ترین راه اینه که ازش بپرسی چرا اینو گذاشته و منطورش چیه؟

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
مظمئنی با توعه؟ آشتی کن ولی نه به راحتی رسش و بکش بعد  البته اگه مطمئنی با تو بوده

اره با منه مطمعنم 

قهر نکن حرف بزن

ازش بپرس استوریت منظورت با کیه ازش بخواه توضیح بده اگه با تو بود باهاش سرسنگین شو تا از دلت دربیاره بعدم بگو قرار نیست دعوامون میشه تو مجازی جار بزنیم وگرنه منم بلدم

❤️ ‏قسمت بشه كنارش درگير آرامش بشيد ❤️
2706