2733
2734

خودم نمیتونم برم کافی نت 

میخوام یواشکی بفروشم خودم

ولی اصلااا سردرنمیارم چجوریه😞😣

لطفا اگه کاربری رو میشناسین که وارده تگ کنین برام

لطفا منو لایک نکنیییییییییییید. مرسی  

عزیزم باید بری اول کارگزاری یا دفتر پیشخوان ازادسازی کنی تا بیاد دست خودت بعدش بسپاری به کارگزاری تا واست بفروشه😘

بیستون هیچ،دماوندم اگر سد بشود...هدفم قسمت من بوده و باید بشود✌🏻🍃 برای خوشبختی هممون یه صلوات بفرست :) 💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ازاد سازی و سجام و اهراز هویت انجام دادی 🤔

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   
2731
عزیزم باید بری اول کارگزاری یا دفتر پیشخوان ازادسازی کنی تا بیاد دست خودت بعدش بسپاری به کارگزاری تا ...

اینکارارو کردم

عزیزم باید بری اول کارگزاری یا دفتر پیشخوان ازادسازی کنی تا بیاد دست خودت بعدش بسپاری به کارگزاری تا ...

مگه هنوزم ازاد سازی میکنن 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   
2740
کد بورسی هم داری؟

اره  ولی کارگزاری مفید واسه فروش کد بورسی نمیخاد. 

میخام یکی باشه که بلد باشه کدوما بفروشه که زودتر پول بیاد حسابم

اینکارارو کردم

اگه کد بورسی و کارای دیگه رو کردی من میتونم واست بزنم کارگزاری بفروشه😘

بیستون هیچ،دماوندم اگر سد بشود...هدفم قسمت من بوده و باید بشود✌🏻🍃 برای خوشبختی هممون یه صلوات بفرست :) 💜
اگه کد بورسی و کارای دیگه رو کردی من میتونم واست بزنم کارگزاری بفروشه😘

عزیزم بلدی کدومارو بفروشی که سریعتر به فروش برسه؟؟؟ 

منم دوست دارم بفروشم ولی وارد نیستم دلم میخواد برم تو بورس😬😬

بورس اوضاعش داغونه فعلا نرو 

مگه هنوزم ازاد سازی میکنن 

اره گلم دوست من تازه ازادسازی کرده

البته من تو کار بورسم زیاد از سهام عدالت اطلاعات ندارم ولی دوستم میگفت دو هفته پیش ازادسازی کرده

2706