2737
2739
عنوان

با چه آهنگی گریه میکنین ؟

163 بازدید | 19 پست

خدا_یوسف زمانی 

جز تو _فاطمه غرار 

مادر_آرون افشار

باغ خشکیده_ماندانا

به تو از دور سلام (نوحه)

مادر قشنگم_فاطمه غرار 

این روزا حال دلم خوب نیست این اهنگارو گوش میکنم هم آروم میشم هم کلی گریه میکنم😔❤

التماس دعا💋🙏🏻

من با نوحه گریه میکنم آروم میشم پیشنهاد میکنم بهت 🥺

حافظ کل قرآن 😍من یڪ دختر چآدریم😊شاد و پر نشاط☺️سر زنده و پرڪآر😉قرآن ونهج البلاغه اگر میخوانم ... رمآن هم می خوانم😍پآی سجاده اگر گریه میکنم😭خنده‌هام بین دوستام تماشایی است😅من اگر چادر سرم میکنم☝️نقاشم هستم✏️خطم هم خوبه ✍🏻حرف های دخترونم هم سر جاشه🤪شوخۍ هاۍ دوستانه هم میکنم😆تئاتر و سینماهم‌میرم البته‌نه هرفیلمی🙃کوه هم میرم با حفظ حجابم🏔من‌قشنگ تر ازدنیای‌خودم سراغ ندارم😍 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اهنگ من جای خالی توراهم دوس دارم خوشبحالت

یه نوحه هم هست (تزورونی) ازباسم کربلایی

حال اون بچه ای رو دارم که تومدرسشون فقط یه رفیق داشت. اونم ازمدرسه رفته و الانم زنگ تفریحه.تیکه داده به دیوار حیاط و بقیه رو باحسرت نگاه میکنه😔کاربری قبلم ترکیده 

The boys -khatere shod 

✨دیشب شاهد بحث بین 2 نفر بودم و یکیشون گفت : تو انقدر خودتو نمیبینی که حتی از ظرف بیسکویت روی میز شکسته هاشو برمیداری میگی سالماش باشه برای بقیه.. خواستم بهت بگم حواست اول از همه به خودت باشه، فداکاریهایی که میکنی مرز داره.. اگر از مرزش رد بشی هم خودت رو ازار میده هم بقیه رو.... خودت رو فراموش نکن تو در نهایت فقط خودت رو داری✨.📍📍📍📍📍📍اگر موافق کشتار و ازار حیوانات و مخالف حامی حیوانات هستی اصلا نه من رو ریپلای کن نه سعی کن قانعم کنی وقت من با ارزش تر از همکلام شدن باتوست 🤫📍📍📍📍📍📍عظمت یک ملت و پیشرفت اخلاقی آن را میتوان از نحوه ی برخورد انها با حیوانات قضاوت کرد  «گاندی» 

دلم گریه میخواد کجاست شونه هات 

اسب شاه بی کس 

لالا کن دختر زیبا 

بعضی شبا عجیب دلتنگت میشم نمیدونم واقعا نمیدونم به هر دری زدم که قسمتم بشی اما نمیشه من از خدا فقط یه چیز میخوام اونم لحظه ای که خودمو توی لباس عروس دیدم حداقل با اونی که دوسش دارم باشم میدونی از اون دردناک تر چیه؟؟؟تو حتی نمیدونی من حاضرم برات تک تک استخون هامم بدم یادت باشه هیچکس اندازه من نمیتونه دوستت داشته باشه این چند بیت شعر تقدیم به خودت عزیزترینمA❤️میخوام بدونی که دلم داره برات پر میزنه🕊مثل یه داروغه شبا به هر دری سر میزنه 🥺وقتی میای با اون چشات دنیامو پر نور می کنی💫غصه ی تنها موندن و از دل من دور می کنی 🥹عمری اگه نگات کنم از دیدنت سیر نمیشم😍بدون که عشق تو زده خیمه به صحرای دلم 🫀اگر که باور نداری گوش کن به حرفای دلم...
2738
فرقی نداره اگه اراده کنم‌با امسو شوشه ام‌گریه میکنم

منم گاهی وقتا این جوری ام🙃

مثلا یاد این میوفتم چند وقت پیش با این آهنگه چقدر شاد بودم و رقصیدم اما الان....

2706