2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باید باعسل خالص وطبیعی مخلوط کنی صب به صب یه قاشق چایخوری ناشتا بخوره همسرت

خودتم میتونی بخوری

مامانای مهربون خاله های عزیز ممنون میشم پیج من وپسرمو   تو ای ن س ت ا دنبال کنید وپست هامونو لایک کنید،  کلی عکس ماهگرد وتم مناسبتی  خوشگل داریم...🍭 راستی آموزشم میدم توپیجم این آی دی پیجمه البته عدد رو به انگلیسی بایدوارد کنید اینجا فارسی نوشته میشهnazanin_lifestyle88
2731
باید باعسل خالص وطبیعی مخلوط کنی صب به صب یه قاشق چایخوری ناشتا بخوره همسرت خودتم میتونی بخوری

استارتر جان ببخشید تو تاپیکت سوال می پرسم.

مامان محمد جانم خدا گل پسرتو حفظ کنه. من دختر دارم می خوام اگه خواست بچه بعدیم پسر بشه. میشه لطف کنی به من بگی ماهی که باردار شدی چند بار و چه روزهایی نزدیکی داشتین؟

کارهای دیگه ای هم کردین؟ مثلا شستشوی با جوش شیرین و اینا؟

هر کس به خدا توکل کند، پس او برایش کافی است؛ در حقیقت خدا کارش را به انجام میرساند.( سوره طلاق- آیه3)
استارتر جان ببخشید تو تاپیکت سوال می پرسم. مامان محمد جانم خدا گل پسرتو حفظ کنه. من دختر دارم می خو ...

ممنون عزیزم من سونوی فولیکول انجام دادم و ۳۶ ساعت بعدش اقدام کردم و فقط یکبار

همه چیز به خواست خداست،ان شاءالله شماهم به جنسیت دلخواهت برسی،من ازطریق یه کانال تلگرام‌رژیم گرفتم الان اسکرینشو میفرستم اگه خواستی عضو شو و به ادمینش بگو تو گروهشون اضافه ت کنن

مامانای مهربون خاله های عزیز ممنون میشم پیج من وپسرمو   تو ای ن س ت ا دنبال کنید وپست هامونو لایک کنید،  کلی عکس ماهگرد وتم مناسبتی  خوشگل داریم...🍭 راستی آموزشم میدم توپیجم این آی دی پیجمه البته عدد رو به انگلیسی بایدوارد کنید اینجا فارسی نوشته میشهnazanin_lifestyle88

ممنون عزیزم من سونوی فولیکول انجام دادم و ۳۶ ساعت بعدش اقدام کردم و فقط یکبار  همه چیز به خواس ...

دست گلت درد نکنه عزیزم. انشالله همیشه سالم شاد باشید

هر کس به خدا توکل کند، پس او برایش کافی است؛ در حقیقت خدا کارش را به انجام میرساند.( سوره طلاق- آیه3)
2738