2737
2734

سلام 

مامانا کسایی که بچه هاشون آلرژی داشتن و به خیلی چیزا حساس بوده چه کردن؟ شیر خشک رو جایگزین کردید؟ 

تست آلرژی گرفتیم واسه پسر 6ماهه ام و مشخص شد به گندم و سیب زمینی و لبنیات و... حساسیت داره. 

الهی بگردم

تو میتتنی اینها رو نخوری. تا شیر خشکی نشه؟

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعد شیر خشک ک‌میخواد غذا بخوره تکلیفش چیه؟

باید غذاهای بدون گلوتن بخوره که تو ایران سخته پیدا کردنش

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
2728
الهی بگردم  تو میتتنی اینها رو نخوری. تا شیر خشکی نشه؟

خدا نکنه عزیزم. الان بیشتر از 4ماهه ک هیچی نمی‌خورم. فقط مرغ و گوشت پخته. میوه هم سیب و موز. اما نمیدونستم به نون و سیب زمینی هم حساسه. من حاضرم هرچی دکتر واسه غذاش تجویز میکنه همونو بخورم اما مجبور نشم  شیر خشک سهمیه ای بخرم 

2738
بعد شیر خشک ک‌میخواد غذا بخوره تکلیفش چیه؟

دقیقا.تو فکر منم داءم همین مساله میاد.الان یک ماهه ک سوپ و فرنی رو شروع کردم.منم میگم هرچی این بچه میخواد بخوره منم همونو میخورم

وای چقد سخت ایشالله به زودی خوب میشه

متاسفانهداین آلرژی تا آخر عمر همراهشه

سلام این یه برنامه هست مخصوص بچه داری وبارداری.من عضوم به نظرم خیلی خوبه خاستم به شماهم معرفی کنم

واسه هر باردار وبچه داری لازمه واقعا

از رولینک اگه خاستین میتونین نصب کنید

https://gahvare.net/i/5e0f25596c033

خدا نکنه عزیزم. الان بیشتر از 4ماهه ک هیچی نمی‌خورم. فقط مرغ و گوشت پخته. میوه هم سیب و موز. اما نمی ...

ببین بگرد خوراکیهای بدون گلوتن پیدا کن. آردهای بدون گلوتن. یا نکن های بدون گلوتن. سخته پیدا کردنش اما بگرد انشالله پیدا کنی

چجوری بوده علائمش که فهمیدین آلرژی داره؟

من پیش دوتا فوق تخصص گوارش بردم اما هیچ کدوم تشخیص ندادن و همیشه میگفتن من همه چی بخورم. ک خدا رو شکر من این کارو نکردم و هرچی آلرژی زا بود حذف کردم.واسه همینم بچه ام علاءم حاد آلرژی نداشت اما به شدت بیقرار، از صبح تا شب رو پا میذاشتیمش.داءم صورتش رو میخارونه و میماله.ک می‌فهمیدم اینا ربطی به کولیک نداره

هیچی بهتر از شیر مادر نیست دختر منم ۵ ماهشه دل‌درد داره همیشه الان ۵ ماه سعی کردم چیزای نفخ دار خیلی ...

آخه بحث فقط غذای نفاخ نیس.حساسیتی ک پسر من داره به غذاهای زیادیه

2706