2737
2739
عنوان

نظرتون راجب این کیس ازدواج چیه

430 بازدید | 42 پست

یه پسر باحقوق ۸یا۷ میلیون تهرانی نیستا تو شهرستان مهندس یه شرکته لیسانس مکانیک داره سربازیشو رفته دو ابجی و یه داداش داره یه ۲۰۶داره باباشم یه واحدخونه داره میخوادبده اینا بشینن پونصد میلیونم سرمایه داره ۲۸سالشه فقط قدش ۱۷۶یا۱۷۷هستش و دختره میگه تو خواستگاری کفش ده سانتی پوشیده بود بازم ازش بلندتر بود دختره۱۶۲ ایناهست قدش ولی قدخیلی براش مهمه بنظرتون قبول کنه؟ بعدا نگه چرا۱۸۰نیست یابلندتر دلشو نزنه راستی من عکسه پسررو دیدم قیافش خوبه دختره وضع مالی باباش خوبه و ۲۰سالشه خودشونم دوتا دختریه پسرن ودانشگاه ازاد داره ژنتیک میخونه دختره میگه پسره خیلییییی با احساسه وخیلی دوسش داره دختررو دیده خوشش اومده واخلاقه پسره خیلی خوبه تحقیقم کردن گفتن خیلی چشم پاکه وپسره خوبیه بابایه پسره مدیره مدرسه بوده بازنشسته شده وبچه اخرم هست مامانشم مدرکه انچنانی نداره ولی فک کنم سیکل داره بعد ازدواج کرده اومده شهرستان نتونسته درس بخونه خواهر برادره پسره هم استاد دانشگاهن هردو

برا دخترخالم اومده مثله ابجیمه ازم راهنمایی خواسته نه جلسه ایناس با پسره حرف میزنه دوبارم بیرون رفته خسیس نیست ولی تنها دغدغش قده پسرس همیشه میگفت قدبالای۱۸۰میخوام 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738

شرایط خواستگار خوبه، فقط مشکل دخترخالته که به بلوغ عقلی نرسیده. این همه خوبی رو ول کرده چسبیده به ۵-۴ سانت قد 😕

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
واقعا به خاطر قد میخواد جواب رد بده وقتی یه نفر این همه چیز خوب داره اصلا منطقی نیست بخاطر قدش جواب ...

کوتاه نیست متوسطه این رویایی فکرمیکنه بخدانمیدونم چطوربهش بفهمونم

2706