2733
2739

دوروزه پریودم به عقب افتاده قبلا اینطور نمیشد،دوروزه سینه هام متورمه و درد داره،طبیعی هست؟

درد سینه نشانه پریودیه ولی چرا اینقد طول کشیده؟

ممکنه کسی کم کاری تیروئید داشته باشه اگه گاهی زمان عادت دیر یا زود بشه؟؟؟؟

چی کنم به نظرتون؟

تشکر ازتون🌸

ساکارا به معنای محبت شکوفه ای از نوع گیلاس

متاهلی؟؟

من خودمو خیلی دوس دارم واسه خودم ارزش قائلم❤درسته دختر بودن سخته ولی ارزش داره همون ارزشی که خدا به خاطرش گفته بهشت زیر پای مادران است💌پس ارزش خودمو حفظ میکنم چون خدا بهم داده ....خدا مارو مثل یک گوهر آفریده ولی گوهر نیاز به محافظت داره تا همه چه مستقیم چه غیر مستقیم بهش ناخنک نزنن همون طور که مرواریدو صدف محافظت میکنه ....⚘مارو هم حجاب محافظت میکنه پس چون واسه پاکی و شفافیت خودم ارزش قائلم تا از چشم ها و دست های آلوده ی خیلیا مصون باشم حجاب و انتخاب میکنم چون واسه خدا که آفریننده ی این ارزش با تمام وجود عشق میورزم....❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه سابقه نداشتی عقب بندازی یکم حق میدم نگران باشی  اما میتونه ب خاطر تغذیه استرس تعقیرات هورم ...

مرسی عزیزدلم🥺❤به نظرتون تاچندروز طبیعیه؟

2731
منم اصلا سابقه تاخیر ندارم ولی یکبار یکهفته نشدم اولش فکر کردم شاید باردارم ولی بعدا معلوم شد عفونت ...

روابطم خیلی کمه و همونم محافظت شدست.خداروشکر حیالم ازون راحته😭ولی عفونت علائمش چطوریه؟قبل اینکه‌متوجه بشید؟

باز برای همون احتمال کم نگرانم و از طرفی از کمکاری تیروئید میترسم قبلا سابقه کمکاری داشتم ولی دیگه خوب شده بودم و عادتم خیلی منظم بود البته دوروز پیش باید میشدم که دوروزه سینه هام درد دارن.این چندوقته هم گاهی استرس های شدید بهم وارد شده.به خاطر تغییر فصل هم میتونه باشه ؟

منم اصلا سابقه تاخیر ندارم ولی یکبار یکهفته نشدم اولش فکر کردم شاید باردارم ولی بعدا معلوم شد عفونت ...

عزیزم عذر میخوام اگه رابطه نزدیک پریودی باشه ممکنه پریودی اتفاق بیوفته در حالیکه بارداری رخ داده؟

یعنی باید دوتا پریود بگذره؟

2738
روابطم خیلی کمه و همونم محافظت شدست.خداروشکر حیالم ازون راحته😭ولی عفونت علائمش چطوریه؟قبل اینکه‌متو ...

آره هم استرس هم تغییر فصل روی بدن خیلی تاثطر میذاره، اگه تونستی پیش یک دکتر برو که خیالت راحت بشه

من خیلی سوزش دهانه واژن داشتم

عزیزم عذر میخوام اگه رابطه نزدیک پریودی باشه ممکنه پریودی اتفاق بیوفته در حالیکه بارداری رخ داده؟ ی ...

دقیقا نمیدونم ولی چندنفری دیدم با اینکه پریود میشن ولی باردار بودن، ۳ ماه یا ۴ ماه که میشدن حالشون بد میشد میرفتن دکتر میدین بعله حامله هستن، عمه خودم اینطوری بود، خونریزی که داشتن دقیقا عین زمان پریودیشون بود برای همین شک نمیکردن

دقیقا نمیدونم ولی چندنفری دیدم با اینکه پریود میشن ولی باردار بودن، ۳ ماه یا ۴ ماه که میشدن حالشون ب ...

مرسی عزیزدلم❤❤❤😘😘😘