2737
2734
عنوان

جهیزیه ایرانی؟؟؟آری یا خیر🤔🤔🤔🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 3661 بازدید | 199 پست

والا ما هم خانواده شوهریم ،عروس هیچی نیاورد همه شو مامان و داداشم خریدن.تازه خانم و مامانش هم ایراد میگرفتن😐

من ب تمام ارزوهام میرسم...این ماه باردار میشم.سه قلو.میتونم چهرتون رو تصور کنم عشقای مامان😍😘پسرای من مطمئنم شبیه بابا هستید😍😘 دختر قشنگم مثل خاله زیبا و دوست داشتنی هستی😍😘😍😘دعا کنید بابایی ی شغل مناسب پیدا کنه.🌷از خدا بخواید ک بابا ب حرف من گوش بده.عزیزای دلم خوابتون رو میبینم.مثل فرشته ها میمونید😍پسرای قشنگم خاله خوابتون رو دیده 😍دست عابجی رو بگیرید و باهم بیاید تو دلم.این ماه منتظرتونم.میدونم ک میاید ،من و بابا عاشقتونیم😍😘😍😘😍😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من فكر كردم در خورد ور افتادن فرهنگ غلط دختر بايد جهيزيه بخره هست. كي پس اين فرهنگ رو بر مياندازيد؟ ...

فعلا بیشترش نکنن ما راضییم😅

اهدای عضو، اهدای زندگی🌹🌹🌹                                         من حامی اهداء عضو هستم. برای ثبت نام به سایت ehda.ir مراجعه کنید.♥️♥️♥️
خوش به حالتون اینجا دهن دختر دارا سرویس میشه اخرشم فامیلا شوهر هزاااار جور عیب رو کار ادم میزارن😓😒

من الان شوهرم هم درس میخونه هم کار میکنه 

ما چون طلای آنچنانی رسم داریم الان ۸تا النگو خریدیم، ی تک پوش،  حلقه، چند تا انگشتر،  و ی پلاک زنجیر (۲۰گرم)

هنوز گردنبند اصلی و بزرگ مونده ک باید بخره 

کل وسیله خونه هم باید بخره

2728
آخه ماهم عروسمون جهاز نداد شرط گذاشت که ما بگیریم ماهم سر یه قضایایی مجبور شدیم قبول کنیم... الان می ...

چطوری واقعا پدرت قبول کرده

چرا خدا یه پدر شوهر اینجوری نصیب من نکررررررد☹☹☹☹

نفسم به نفساش بنده❣متاهل و متعهد به یک قلبم 👈A💞    ⛔زَخمِ دِلِت رو بِ هَر کَسی نَگو،این روز ها هَمه بانَمَک شُدَند🤫🤐دوست عزیز توهین کنی بد میشه برات از ما گفتن بود💥👊💥از تاپیکم خوشت نمیاد؟؟؟🤨🤨🤨کسی واست کارت دعوت نفرستاده.....😊😊با کامنتام مخالفی؟؟؟😒😒😒ریپ نکن عزززیززززم.....🙌در هر صورت حق توهین نداری اوکی؟🤟⛔⛔عاااااشق شکلاااات🍫،چیپس و ماست موسیر🍟،قارچ سوخاری🍄،چلو برگ🥩،نوتلا🍩،پاستییییل🍭و......هر چی از سنگ نرم تر باشه🥯🍔🍕🌭🍰🎂🍹🍻🍬🥧🍧🥮🥗🥙🍝�🥃🥐🍒🥞🍉شکموام خودتی🥵🥵🥵😋
اونقدرام بد نیس جنس ایرانی😐

نمیگم بد هست

میگم خیلی با کیفیت نیستن 

به نظر من مثلا اتو پرس نخر 

غذاساز نگیری 

چایساز نگیری 

ولی به جاش ماشین لباسشویی خوب بگیری خب خیلی ارزش داره دیگه

من الان شوهرم هم درس میخونه هم کار میکنه  ما چون طلای آنچنانی رسم داریم الان ۸تا النگو خریدیم، ...

پول اینهمه طلارو داره واقعا؟؟😳😳😳😳

نفسم به نفساش بنده❣متاهل و متعهد به یک قلبم 👈A💞    ⛔زَخمِ دِلِت رو بِ هَر کَسی نَگو،این روز ها هَمه بانَمَک شُدَند🤫🤐دوست عزیز توهین کنی بد میشه برات از ما گفتن بود💥👊💥از تاپیکم خوشت نمیاد؟؟؟🤨🤨🤨کسی واست کارت دعوت نفرستاده.....😊😊با کامنتام مخالفی؟؟؟😒😒😒ریپ نکن عزززیززززم.....🙌در هر صورت حق توهین نداری اوکی؟🤟⛔⛔عاااااشق شکلاااات🍫،چیپس و ماست موسیر🍟،قارچ سوخاری🍄،چلو برگ🥩،نوتلا🍩،پاستییییل🍭و......هر چی از سنگ نرم تر باشه🥯🍔🍕🌭🍰🎂🍹🍻🍬🥧🍧🥮🥗🥙🍝�🥃🥐🍒🥞🍉شکموام خودتی🥵🥵🥵😋

من از وسایلم که ایرانیه راضیم

نزدیک هشت ساله عروسی کردم و خراب هم نشده

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
2738

یه آقایی تعمیر کار بود میگفت توی یخچال های ایرانی الان یخساران کارش خیلی خوبه به نظرم اگه خواستی ایرانی بخری نظر یه تعمیر کار رو بپرس ببین چیا بهتره ولی بابام اینا یه جاروبرقی دارن بخدا فک کنم ۱۵ ساله داره کار میکنه پارس خزر هم هست یا ماشین لباسشویی  پاکشوما 

خدایا امضا قبلیم رو حذف کردم اینبار نا امیدم نکن ،بچم رو به تو سپردم سلامتیش رو از تو میخوام .دوستان سقط مکرر هستم لطفا برای سلامتی بچم اگه دوست دارید یه صلوات بفرستید ممنون .میخوام اتفاق های خوب بارداری فعلیم رو توی امضاء بنویسم که همش ناله و گلایه نباشه خدا رو شکر امروز ۴‌.۴ .۹۹ رفتم صدا قلبش رو شنیدم خدا رو هزار با شکر .لطفا دعا کنید غربالگری هامم خوب باشه ممنون .خداروشکر امروز ۹۹/۴/۳۱ رفتم سنوگرافی غربالگری خداروشکر خوب بود خدا کنه فردا که میرم آزمایش بدم جواب اونم خوب باشه دعا کنید برام.امروز5/5جواب آزمایشم دیدم خدارو هزار مرتبه شکر خوب بود‌.وای چه حس و حال قشنگی بود انگار یه بار سنگین رو از روی دوشم برداشتن .برای سنو گرافی آنومالی و آزمایشش دعا کنید اونا هم بخیر بگذره .خب امروز ۲۵ .۵ رفتم جواب آزمایش آنومالی رو گرفتم که خدا رو صد هزار مرتبه شکر خوب بود ولی باید سرکلاژ بشم و سنو آنومالی برم خدا کنه اونا هم به دعای شما دوستان خوب باشه.خداروشکر۶.۱۰ رفتم سنو آنومالی گفتن همه چی خوبه ممنون از دوستانی که دعا کردن یکم لکه بینی دارم که ان شاءالله اونم رفع بشه خیالم راحت بشه 
نمیگم بد هست میگم خیلی با کیفیت نیستن  به نظر من مثلا اتو پرس نخر  غذاساز نگیری  ...

اوهوم راس میگی👍👍

اره منم همینو میگم ولی شوهرم میگه الا بلا نقره ای یا مشکی😐😐😐😒

سخت نگیر بابا بعدها میفهمی اصلا ارزش نداشته ب ابن مسائل فکر کنی حتی

از بعضی جهات همون نقره ای خوبه ب تفاهم برسید

میشه بابامو یه صلوات یا فاتحه مهمون کنید؟!😢

من سال۹۲ عروسی کردم رسم جهیزیه هم نداریم خانواده دختر به عنوان اینکه دختر یه چیزی با خودش ببره هر خانواده مونده به وسعش برا دخترشون میخرن بیشتر بیشترشو خانواده پسر

برا من اینجوری بود بابام ماشین ظرفشویی و لباس شویی سامسونگ سه تا ۳در۴ و یکم خورده ریزه

پدرشوهرمم بقیه چیزا البته اینجا خیلی رعایت حال خانواده رو میکنیم مثلا من خودم از وسایل های پلاستیکی مثل صافی و ..... هرچی خورده ریزه رو گذاشتم بعداز عروسی با پول شاباش و این چیزا خریدم

۰0

❤kurd❤راضی ام به رضات دخترم و به خودت میسپارم
2706