2737
2739
عنوان

بچه ها این اسم کجاش بده؟! 😒😟

| مشاهده متن کامل بحث + 41779 بازدید | 1096 پست
میدونم چی میگه ولی دودش تو چشم خودشون میره شما هم سعی کن تو اسم نظر ندی که بعدا همه کاسه کوزه ها س ...

نه بابا مگه به اون شوهر عتیقش میشه چیزی گفت😑

خواهرمم اون روز پرسید واقعا مهناز بده و اینا یا نه؟ منم گفته اره مه یاس شبیهشه اگه بخوای! 

_چرا تو زندگی من همش بارون میاد؟ چرا من هیچوقت چتر ندارم‌؟                                              +بارون مسئله مهمی نیست. حتی اگه تو تنها کسی باشی که چتر نداره،اشکالی نداره فقط خیس شو،خیس شو و بدو. اونوقت میبینی که زود میرسی خونه!
زشته     ببخشید از این اسمای نمیدونم برکه و بوسه و جنگل و فضا که الاندمیزارن بهتره   ...

نکنه خودت مامان مهنازی🤔

نظر پرسیدی بقیه هم جواب دادن 

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
همچنان آیهان      

ممنون دوستم🤩😘

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
من اسم مهنازودوس دارم هرجاهم مهنازدیدم سفیدوتپل وخوشگل بودجزیکیشون که سیاه سوخته ولاغربوداسم به این ...

مهشید هم زیباست ولی اون قدرا هم به قول بقیه اسم جدیدی نیست

اگه میخوان اسم با توافق انتخاب کنن به نظرم یه اسمی بزارن که کلا به اسمای خودشون ربطی نداشته باشه! 

_چرا تو زندگی من همش بارون میاد؟ چرا من هیچوقت چتر ندارم‌؟                                              +بارون مسئله مهمی نیست. حتی اگه تو تنها کسی باشی که چتر نداره،اشکالی نداره فقط خیس شو،خیس شو و بدو. اونوقت میبینی که زود میرسی خونه!
2738
نه خب گلم ببین الان میگید اسم با معنی مثلا من تصورم یه اسم با ابهت بود نه بعضی از مثالاتی که بقیه زد ...

خب شما نظر مارو خواستی اسی جون ...😭😭😭😭😭

شمارو نمیگما کلا از کسایی ک تاپیک میزنن و حرف هیشکیو قبول ندارن خوشم نمیاد😖😖😖

مثلا میگن شوهرم خیانت کرده نمیتونم دیگ بمونم باهاش...میگیم طلاق بگیر..میگه وای خدا مرگم بده شوهرمه پدر بچه هامه😑

مامان کوچولو هستم😊😍😍از ۹۶ تا الان عضو بودم ...خودت واسه خودتی تامام

يه چيز بهت بگم ؟ اسم من به قديمى مهناز نيست . دهه هفتاديم مامان بابام اسم من و خواهرم كه دوقلوييم رو گذاشتن مهتا و مهشيد بازم ما راضى نيستيم ميگيم به روز تَر ميزاشتيد خب

✨دیشب شاهد بحث بین 2 نفر بودم و یکیشون گفت : تو انقدر خودتو نمیبینی که حتی از ظرف بیسکویت روی میز شکسته هاشو برمیداری میگی سالماش باشه برای بقیه.. خواستم بهت بگم حواست اول از همه به خودت باشه، فداکاریهایی که میکنی مرز داره.. اگر از مرزش رد بشی هم خودت رو ازار میده هم بقیه رو.... خودت رو فراموش نکن تو در نهایت فقط خودت رو داری✨.📍📍📍📍📍📍اگر موافق کشتار و ازار حیوانات و مخالف حامی حیوانات هستی اصلا نه من رو ریپلای کن نه سعی کن قانعم کنی وقت من با ارزش تر از همکلام شدن باتوست 🤫📍📍📍📍📍📍عظمت یک ملت و پیشرفت اخلاقی آن را میتوان از نحوه ی برخورد انها با حیوانات قضاوت کرد  «گاندی» 
چرا با همه اسما مشکل داری  نهال و مهلا از زمین تا اسمون با مهناز 😐 فرق داره  مهناز اسم ...

نه الان یکی از دوستان مهشید گفتن خوشم اومد یا اناهیتا😐

مهلا به خاطر ل ای که داره به دل خواهرم که مطمئنم نمیشینه! 

در ضمن مشکل خاصیم ندارن! 

2706