2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بیشتر کار بلدی مهمه، اگه میری اونجا حسابیییی درس بخون 

موافقم اخه الان دیگه چه رشته ای اشباع نیس.. من فک کنم کارتو خوب بلد باشی بشه نتیجه گرفت ...همون والا ۳ رشته تاپم بجز پزشکی که بدم میاد کلا  مثل سابق نیس

2738
موافقم اخه الان دیگه چه رشته ای اشباع نیس.. من فک کنم کارتو خوب بلد باشی بشه نتیجه گرفت ...همون والا ...

برو فرهنگ از يه ارشد روان داره اينو بهت توصيه ميكنه

رشته اي كه فقط توش مافيا بازي

و اشباع شده 

من روانشناسم و كاردرمانگر سالمند،بخصوص الزايمري هاي عزيز،در صورتي كه نياز مند به كاردرمانگر و روانشناس سالمند در تهران هستيد درخواست دوستي بديد..
برو فرهنگ از يه ارشد روان داره اينو بهت توصيه ميكنه رشته اي كه فقط توش مافيا بازي و اشباع شده  ...

وااای منم ارشد روان بالینیم خیلی کارگاه هم گذروندم😪😪😪😪ولی اصلا شغل نیست یعنی با این همه تلاش میگن برو مربی مهد ماهی۴۰۰🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

وااای منم ارشد روان بالینیم خیلی کارگاه هم گذروندم😪😪😪😪ولی اصلا شغل نیست یعنی با این همه تلاش میگ ...

خب چرا ازمون استخدامی اموزش و پرورش شرکت نمی کنید؟

سال دیگه این موقع من تونستم ....😍😍 خدایا برادرزاده ها و خواهرزاده هام رو در پناه خودت حفظ کن
2706