2737
2734
عنوان

خانوما یه لحظه خواهش میکنم بیاین

107 بازدید | 13 پست

سلام من ۲۳ سالمه و همسرم ۳۳ سه ماهه باهم ازدواج کردیم دوماه اول رو خوب بودیم ولی این یک ماه اخیر را واقعا بحث داریم سر هرموضوع مسخره ای. همسرم طی سه سال خیلی اومد خواستگاریم و من امسال ک درسم تموم شد قبول کردم.مشکلم اینه ک هروقت میریم خونه مامانم همسرم خیلی باهام گرم و خوبه...تو خونه خودمونم خوبه ها ولی تا میریم خونه مادرشوهرم باهام سرد میشه وقتی برمیگردیم بدون استثنا دعوا داریم...ممکنه جادو و اینا باشه؟ و اینکه اگه دعایی بلدین واسه رفع این چیزا و خودتون تجربش کردین بگین...اجرتون با خدا

باو خب زیاد نرین اونجا

تاریخ انقضات تموم شده واسه همینه از Callتبدیل شدی به Missed Call  خب خب میخوام یه یادی کنیم از کسایی ک کنار ما بودن و الان کنار ما بودن ارزشونه  ببین معرفت خدایی هنوزم یه یادی ازت میکنم . ببین من یه بار بهت گفتم ن هنوزم جوابم همونه واقعا یه ادم تا چه قدر میتونه نامرد باشه بلاک کردنت از همه جا کافی نبود اومدی اینجا هه اسکار سمچ ترین فرد میرسه به تو ببین من باهاش دعوا کنم .قهر کنم و ... هیچ وقت از عشقم بهش کم نمیشه اینو تو سرت فرو کن شاید عقلی پیدا شد متوجه حرفم شدی یکم ادم حسابت کردم دور برندارتت اون کسی هم ک فرستاد اینجا بهش بگو عقده ای جای دیگه این ذات کثیفت نشون بده سرم درد میکنه حوصله بحث ندارم فقط میخوام بخوابم دیگه تمامش کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5052289/استان-فارسیا-بیان-خنج-یا-اوز?postId=155414638

ببخشید اسی 

بچه ها گزارش بزنین بترکه لایک کنین بفهمم براتون صلوات میفرستم

عاشق شکلات و پاستیل 😋 افراد بی ادب ریپلای نمیشن پس فک نکن حق با توئه دلیلی نداره باهات بحث کنم حتی کامنتات دیگه خونده نمیشع 🙂دهه شصتی هستم 😍🌹 دخملم 🥰♥️🌹همسرم ♥️
2731
دعوامونو چیکار کنم...اصن غیر پیش بینی یهو بحث پیش میاد حالا هرچی هم میخوام قطعش کنیم نمیشه

ببین من ب دعا قبلا اعتقاد نداشتم ولی جدیدا مسائلی پیش اومده باورم شده

شاید چشم زخمه دعاهای چشم زن بخون 

ذکر یا ودود برای نزدیکی دلاست بگو 

2738
باو خب زیاد نرین اونجا

انقد وابستس ک نگوووو.هر چهار بار ک بریم اونجا یبار منو میبره خونه بابام من همش خودم میرم روزا ک سرکاره.چند روز پیش یکی از نوه هاشون بهم ی توهینی کرد بزرگه ها ن بچه.بعد کلی دعوا ب این نتیجه رسیدیم ک ی چند روز نریم همسرم ففط دو روز تحمل کرد بعدش پدر و مادرش وقتی سر کاره کلی بهش زنگ میزنن و جلو من نه.من عروس بعدی نبودم و نیستم براشون.زنگ زدن و باز دلشو بردن اونم شب ماهگردمون بود گفتم غذا درست کردم مامانم اینا برامون جشن گرفتن.گفت خستم و ماهگردمونه بزار دو نفری باشیم.اومدم خونه شام خوردیم منو ورداشت برد خونه مادرش😑

انقد وابستس ک نگوووو.هر چهار بار ک بریم اونجا یبار منو میبره خونه بابام من همش خودم میرم روزا ک سرکا ...

پس حتما جادویی دعایی چیزی کرده

تاریخ انقضات تموم شده واسه همینه از Callتبدیل شدی به Missed Call  خب خب میخوام یه یادی کنیم از کسایی ک کنار ما بودن و الان کنار ما بودن ارزشونه  ببین معرفت خدایی هنوزم یه یادی ازت میکنم . ببین من یه بار بهت گفتم ن هنوزم جوابم همونه واقعا یه ادم تا چه قدر میتونه نامرد باشه بلاک کردنت از همه جا کافی نبود اومدی اینجا هه اسکار سمچ ترین فرد میرسه به تو ببین من باهاش دعوا کنم .قهر کنم و ... هیچ وقت از عشقم بهش کم نمیشه اینو تو سرت فرو کن شاید عقلی پیدا شد متوجه حرفم شدی یکم ادم حسابت کردم دور برندارتت اون کسی هم ک فرستاد اینجا بهش بگو عقده ای جای دیگه این ذات کثیفت نشون بده سرم درد میکنه حوصله بحث ندارم فقط میخوام بخوابم دیگه تمامش کن