2733
2734
عنوان

میشه بیاید؟؟؟؟؟؟؟

55 بازدید | 10 پست

خیلی خیلی دلم گرفته... 

اگه الان مرگو بهم میدادن دو دستی میگرفتم.. 

دلمو شکستن... 

دارم دیونه میشم بخدا.... 

گروه قرمز❤️وزن فعلی:80☹️❤️هدف اول:70🙂❤️هدف دوم:60😮❤️هدف سوم :50❤️😂😂قد:157❤️❤️مشوق من؟ :@s_army(عاشقتم)😐💔😂تنها دلیل زندگی کردنم، کم کردنه وزنمه. بزودی خاله هام بهم میگن تو از ما لاغر تر شدی. به امید اون  رووووز. با تاپیک بامدادخمار😂💔😎

ناراحت نباش عزیزم  اینم میگذره 

نمیدونم خوبه یا بد ولی هیچکدوم از احوال دنیا موندگار نیست 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
ناراحت نباش اینم میگذره  نمیدونم خوبه یا بد ولی هیچکدوم از احوال دنیا موندگار نیست

تا کی بگذره. 

همه ی زندگیم شده این بگذرد.. 

دلم میخواد برم رو تخت تيمارستان.. دراز بکشم. به حرف هیچکی توجه نکنم. 

همون جام بمونم

گروه قرمز❤️وزن فعلی:80☹️❤️هدف اول:70🙂❤️هدف دوم:60😮❤️هدف سوم :50❤️😂😂قد:157❤️❤️مشوق من؟ :@s_army(عاشقتم)😐💔😂تنها دلیل زندگی کردنم، کم کردنه وزنمه. بزودی خاله هام بهم میگن تو از ما لاغر تر شدی. به امید اون  رووووز. با تاپیک بامدادخمار😂💔😎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تا کی بگذره.  همه ی زندگیم شده این بگذرد..  دلم میخواد برم رو تخت تيمارستان.. دراز بکشم. ...

خدا نکنه 

دعا میکنم همه مشکلاتت به کمک خدا حل بشه 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
خدا نکنه  دعا میکنم همه مشکلاتت به کمک خدا حل بشه

ممنون 

زندگی سختی زیاد داره تحملتو بالا ببر چرا دلت گرفته؟

حالم بده اصن. 

از زندگی متنفرم

2738
حالم بده اصن.  از زندگی متنفرم

چرا متنفر باشی من با کلی سختی و مشکلات زندگی متنفر نیستم شاید‌کسایی باشن که شرایط بدتر ازتو داشته باشن ایمان وتوکلتووالبته اعتماد بنفستو بالا ببر عزیزم با خدا باش پادشاهی کن بی خدا باش هر چه خواهی کن

چرا متنفر باشی من با کلی سختی و مشکلات زندگی متنفر نیستم شاید‌کسایی باشن که شرایط بدتر ازتو داشته با ...

فدات شم. 

یه چیز بگم دعوام نمیکنی؟ 

من نماز نیمخونم😔😔