2737
2739
بستگی به منطقه داره منطقه چند هستید

عزیزم با ۱۰ هزار انسانی تهران چی میشه اورد؟

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
عزیزم با ۱۰ هزار انسانی تهران چی میشه اورد؟

اگه منطقه دو باشید

تربیت بدنی روزانه تهران پارسال تا 12000 هم گرفته

تاریخ شبانه تهران  پارسال تا 13000 هم گرفته

جغرافیا شبانه تهران هم پارسال تا 15000 گرفته

اگه شهرای دیگه میخواستید خیلی خیلی بیشتر گزینه داشتید

اگه منطقه سه باشید

جامعه شناسی شبانه تا 15000 گرفته

علوم قرانی شبانه تا 30000 گرفته

روزانه هم زبان و ادبیات عربی   و تاریخ  و جغرافیا و فلسفه و تربیت بدنی و باستان شناسی میشه اورد

از منطقه یک اگه باشید توی لیستی که این پیج گذاشته موردی وجود نداره   

ببخشید دیر جواب دادم من خودم تجربیم ولی این اطلاعاتو از یک پیج براتون میذارم  اگه ممکنه بگید ...

مچکرم ماقعا ۱

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟
کاش جواب استارتر رو هم بدی عزیزم اخه سوال منم هست، مثلا منطقه 3،حدودی هم بگید خو به

عزیزم خب استارتر جواب سوال بنده رو نداد

من اخرین قبولی های پارسال رو براتون میذارم :

منطقه3

روزانه 1800

پردیس 2200

منطقه 2

روزانه 2800

پردیس 3100

منطقه 1

روزانه1600

پردیس 2200

2738