2733
2739
نوش جونت عزیزم اخه دکتر گفت سرخ کردنی نخور

مقدار روغنی کهگفتم در حد یه قاشق بود نه زیاد فقط رنگ گوشتت به سفید تغییر شکل بده یا کته درست کن با کباب

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مقدار روغنی کهگفتم در حد یه قاشق بود نه زیاد فقط رنگ گوشتت به سفید تغییر شکل بده یا کته درست کن با ک ...

مرسی عزیز دلم که وقت گذاشتی😍🌹

تعطیل .من که نبخشیدم خدا هم ازت نمی گذره
2731
چه مادر شوهر خوبی

باردارم ی روز مامانم ناهار میاره ی روز مادرشوهرم

امروز نوبت مادرشوهرمه

گر نگهدار من آنست که من میدانم...شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد🌹❤😍
دخترا میگید سرما خوردید 90 در صد کروناست لطفا بیرون نرید از خونه کسی هم میره دوتا ماسک بزنه

ماسک زدم دیروز رفتم دکتر نگفت کرونا علائم خاصی هم ندارم

خونع مامانمم میخوام کوفته بذارم براشون.خودمم خ دلم میخواد.

خدادکنه خوب بشه و وا نره

فعلا ک سرم آهن زدم و تو درمانگاهم تا تموم شه و برم ناهار بذارم

نیکمهرم تیر میاد خداوند ازمامادران شیر ب شیر بچه دار میپرسدجوانی ات در چ راهی صرف شد؟ج ما!درراه شیردرست کردن.پوشک عوض کردن.پی پی شستن!  خوب.گلدونه خانم مهرگان خانم هم دنیااومد.دست خانم دکتراحمدیان پوردردنکنه.خ زحمتشون دادیم.دخترداشتن حس بینظیریه.من ازاول عمرم تاحالا عاشق دختربودم وهستم امانمیدونم چرارادمهررو انگاربیشتردوست دارم خداروشکر ک خداجنسمون روجورکردومنولایق مادری دخترهم دونست.مهرگانم.عزیزدل مامان وبابا.خوش اومدی تودلم.منوباباوداداش رادمهرمنتظرتیم.بوس بوس من.انشاالله دامن همه منتظرازودسبزبشه.ازهمه کسایی ک برام دعاکردن سپاسگذارم.خواهرااگه میشه برام صلوات بفرستیدعددبارداریم پایینه.دعاکنیدخدابهم بچه دوم هم ببخشه دعاهای شمامعجزه اس.خداروشکر خدانورچشممون روصحیح وسالم دادبهمون.دعاکنید ببخشه بهمون پسرمون رو.واینکه سالم و صالح وخوش قدم وخوش روزی وعاقبت بخیر باشه.خدایادعای مادردر حق فرزند گیراس.توروبحق همین ماه رمضان کاری کن ک پسرم دستگیروچاره سازباشه برامردم.قدم توراه اصلاح امورمردم برداره.آمین امروز۱۸آذر۹۸سرصبحی ی لگد محکم زدی ب مامان(قربون مشت و لگدهات بشم.بعدش گفتم پسرمامان یکی دیگه ام بزنه مامان ببینه.یکی دیگه ام زدی ومامان ازرودلش احساس کرد ضربه ات رو.بازگفتم یکی دیگه ام بزن دیگه نزدی.بنظرتون رییس کیه؟مامان یانی نی؟  
2740
خونع مامانمم میخوام کوفته بذارم براشون.خودمم خ دلم میخواد. خدادکنه خوب بشه و وا نره فعلا ک سرم آهن ...

عزیزم چرا سرم آهن

کرونا با سرماخوردگی معمولی تو موارد خفیف فرقی نداره عزیزم

عزیزم من جایی نمی رم بیشتر حساسیت فصلی چون تو این فصل هر سال همینجورم

شاید خوراک لوبیا سبز بذارم شایدم خورشت کرفس اگه شوهرم بخوره البته تو زودپز، شماها چقد زود ناهارتونو میذارین مگه ساعت چند ناهار میخورین🙁

شده از درد بخندی که نبارد چشمت؟! من در این خنده ی پرغصه مهارت دارم...🙂🙂
ان شا الله ولی بازم احتیاط شرط عقله خیلی خوبه که رعایت می کنی ممنون

اره عزیزم جایی نمیرم 

مرسی عزیز دلم خواهش میکنم عزیزم