2737
2739
عنوان

ب نظرتون من کار بدی کردم؟؟؟؟

321 بازدید | 33 پست

مادرشوهرم هیچوقت اسمم صدا نمیزنه در صورتی ک ب بقیه عروساش اسمشون با جان میگه.

ولی ب من میگه دختره.

بعد ناراحت بودم شوهرم ازم پرسید چته گفتم اینجوری.

بعد خودش رفته ب مامانش گفته زن من اسم داره دیگه نبینم دختره بگی بهش.

اونام از دست من ناراحت شدن قکرکردن من ب شوهرم گفتم بره بگه  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

😑

چرا اینطوری صدات میکنه؟ 

اگه خودتم میگفتی بگه حق داشتی

آی وی اف، میکرو، میکرواینجکشن، ای یو آی... اینا روش های کمک باروری هستن توی آزمایشگاه تخمک از بدن خانم و اسپرم از بدن آقا گرفته میشه جنین(مراحل اولیه) به وجود میاد و توی رحم خانم گذاشته میشه توروخدا دیگه نپرسید آی وی اف چیه؟! 🙂🙂🙂جمله ی الان دیگه با پیشرفت علم ناباروری وجود نداره با وجود امیدی که توش هست یه دروغ محضه🙄🙄🙄انقدر به تازه عروس داماد ها و کهنه عروس داماد ها نگید بچه دار بشید حتی اگه بگید نینی نمیاری هم باز از زشتی سوال کم نمیکنه به هیچ زنی نگید بچه نداری راجتی تا بچه نداری خوش باش شما از دل کسی خبر نداری شاید اینا آرزوش باشه اما مشکلی داره 😭😭😭باور کنید خدایی هست اون دنیایی هست و ما به خاطر حرفای نسنجیده مون باید جواب بدیم😪اینکه حواسم نبود ته دلم چیزی نبود از رو خیر خواهی گفتم و منظوری نداشتم همش توجیهه برای مایی که تو قرآنمون هزار بار به تفکر و تعقل و اندیشه دعوت شدیم!!! 😑😑😑

مادرشوهرمنم بعداز۵سال هنوزبعضی موقعااسممونمیگ میگ زن علی اینجاست اگ کسی زنگ بزنه یامیگ علی وخانمش..نمیدونم چراسختشه اسمموبگه..اولاک عقدبودم میگفت عروس..ازاین کلمه خوشم نمیومد منم به شوهرم گفتم چرااسم منونمیگ..اسم من خارداره ایا؟

روزی میرسدمردان کوچک من،بزرگ مردی میشوندکه برای نگریستن به چهره ماه مردانهِ شان بایدسربالاکنم😍🥲🧿       
2738

بعد از این گف دختره جواب نده اگه هم چیزی گف بگو عهههه با من بودین آخه نشنیدم اسممو صدا بزنین بخاطر همون گفتم لابد با کسی هستین

بابام آسمونی شد خیلی دوسش داشتم و دارم و خواهم داشت اگه دوس داشتی براش فاتحه بخون دوست خوبم

خوب کاری کردین؛ تازه خیلی دیر اقدام کردین؛ گربه باید دم حجله میکشتین؛ و قبل از رقتن زیر یک سقف باید به شا داماد میگقتین من دوس دارم بدین شکل تو خونه تون صدا بشم؛  گوشی رو بع خونواده ات بده

در بینج کیسه عشقت نیم دونه ای بیش نیستم بی وفا مرا شل نپج
2706