2733
2734
عنوان

تو دوران عقد به خاتواده شوهر زنگ بزنیم یا ن

| مشاهده متن کامل بحث + 572 بازدید | 68 پست
بستگی به طرف مقابلت داره. بعضیا کلا حرف و‌حدیثی هستن بعضیا نه  منم مث شما خجالتی بودم از اول ز ...

اینا هر روز توقع دارن بهشون زنگ بزنه ادم.

منم گ حوصله ندارم از یه طرفم خجالتیم اخه حرفمم نمیاد بقران چی بگم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

اینا هر روز توقع دارن بهشون زنگ بزنه ادم. منم گ حوصله ندارم از یه طرفم خجالتیم اخه حرفمم نمیاد بقرا ...

خب پس اگه توقع دارن مدتی یه بار زنگ بزن اما نه هرروز

اشکالی نداره اینقد پشت تلفن ساکت باش که خودشون‌ترجیح بدن زنگ نزنی

تو رو خدا منو لایک نکنید
2731
اونا باید زنگ بزنن😒😒😒برا من ک همش میگف بلند نیسم شمارتو بگیرم مامانش میگف. میبرد عروسی منو میرقص ...

خخخ چه انتظاراتی ازشون داری   

برای منم هیچوقت ازین کارا نکردن اما هیچوقت بهش فکرم نکردم! وظیفه ای ندارن که بخان همچین کارایی بکنن

تو رو خدا منو لایک نکنید
کارخوبی کردی ازخودبی خودمیشن بابا

😁😁😁ن من و خانواده همسر تو این فاز نیستیم 

اونا هم ب من زنگ نمیزدن .اصلن زنگ بزنن ک چی بشه🙄

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠
اخه با من خیلی خشکن من نمیتونم زنگ بزنم. اسمم نمیگه. بهم میگه دختره شما بودی ناراحت نمیشدی

اگه خشکن تو هم مثل خودشون باش تامام

به اندازه ی باورهای هر کسی ؛ با او حرف بزن …. بیشتر که بگویی ، تو را احمق فرض خواهد کرد …!!!  
اینا هر روز توقع دارن بهشون زنگ بزنه ادم. منم گ حوصله ندارم از یه طرفم خجالتیم اخه حرفمم نمیاد بقرا ...

من به مامان خودمم که زنگ میزنم هیچ حرفم نمیاد! تلفنو سر دو دقیقه قطع میکنیم دیگه‌چه برسه به مادرشوهر!

تو رو خدا منو لایک نکنید
2706