2733
2739
اخ جوووووون  خیلی خوش حال شدم  مرسی که با این خبر روزمو ساختی

مهلای عزیز سلام

دومین پست توی تاپیکم برای شمابود ممنون بابت اینهمه ذوق که یه لبخند بزرگ بهم بخشید ازین دلگرمی ومهربونیت❤

سوره ی واقعه ای که الان خوندم به نیت شمابود خداکنه حاجت روای دنیاوواخرت بشین ویجایی که انتظارشو ندارین غرق ذوق وهمین لبخندی بشین که بهم بخشیدین

هرچی خدا بخواد
سامانتای عزیز سلام اولین پست برای شما بود توتاپیکم پس اولین دوره ی خوندنم سهم شما❤ سوره یس الانم رو ...

مرسی بانو میم عزیزم پستتو سیو میکنم و خبر میکنمت گلم

لطفا برای تو دلیم صلوات بفرست خدا حفظش کنه برام.خدایا ممنونم بخاطر همه چی.  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سامانتای عزیز سلام اولین پست برای شما بود توتاپیکم پس اولین دوره ی خوندنم سهم شما❤ سوره یس الانم رو ...

عاشقتم مهربونم

لطفا برای تو دلیم صلوات بفرست خدا حفظش کنه برام.خدایا ممنونم بخاطر همه چی.  
2742

@نمونهههههههههه2   جان سوره واقعه امشب به نیت شماخونده شد خداکنه حاجت روای دنیاوواخرت بشین بهترین ازدواج وخوشبخت ترین زندگی وسالم وصالح وزیباترین فرزند نصیب تون بشه❤

هرچی خدا بخواد
2738

التماس دعا برای پسرم دعاکن

سلام!حال همه‌ی ما خوب است ملالی نيست جز گم شدنِ گاه به گاهِ خيالی دور،که مردم به آن شادمانیِ بی‌سبب می‌گويندبا اين همه عمری اگر باقی بودطوری از کنارِ زندگی می‌گذرم که نه زانویِ آهویِ بی‌جفت بلرزد ونه اين دلِ ناماندگارِ بی‌درمان!تا يادم نرفته است بنويسم حوالیِ خوابهای ما سالِ پربارانی بودمی‌دانم هميشه حياط آنجا پر از هوای تازه‌ی باز نيامدن است اما تو لااقل، حتی هر وهله، گاهی، هر از گاهی ببين انعکاس تبسم روياشبيه شمايل شقايق نيست!راستی خبرت بدهم خواب ديده‌ام خانه‌ئی خريده‌ام بی‌پرده، بی‌پنجره، بی‌در، بی‌ديوار … هی بخند!بی‌پرده بگويمت چيزی نمانده است، من چهل ساله خواهم شدفردا را به فا💖ل نيک خواهم گرفت دارد همين لحظه يک فوج کبوتر سپيداز فرازِ کوچه‌ی ما می‌گذردباد بوی نامهای کسان من می‌دهديادت می‌آيد رفته بودیخبر از آرامش آسمان بياوری!؟نه ری‌را جان نامه‌ام بايد کوتاه باشدساده باشدبی حرفی از ابهام و آينه،از نو برايت می‌نويسم حال همه‌ی ما خوب است اما تو باور نکن           

عزیزم خیلی خیلی خوشحال شدم، انشاالله به سلامتی این روزها بگذرونی

ممنونم مهربونم 😍 لطف کردی در حقم

انشاالله خدا هزار برابر این خوبی بهت برگردونه

برای سلامتی خودت و کوچولوت الان 14 تا سوره کوثر میخونم 🌸 

باز هم منتظر خبرهای خوبت هستم

ممنونم که با خبر خوبت خوشحالم کردی

صلوات برای سلامتیتون

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ💖🌹

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فرجهم💖🌹

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ💖

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖
@آناعشق   جان مجازیه بامحبت ودلسوزم سوره یس امشب به نیت شماخونده شد که قدردان دریای محبت ومهر ...

برای سلامتی خودت و کوچولوت

14 تا حمد

14 تا توحید

14 تا صلوات

14 تا یا رقیه ادرکنی 

14 تا یا حسین ادرکنی

14 تا یا زهرا ادرکنی

14 تا ام یجیب خوندم

انشاالله حاجت دلت روا بشه 😘 الهی آمین 🤲 

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖
@نمونهههههههههه2   جان سوره واقعه امشب به نیت شماخونده شد خداکنه حاجت روای دنیاوواخرت بشین به ...

ممنون عزیزم ان شاء به سلامتی بیاد بغلت😍😍😍🤩🤩😘😘😘😘

تف تف تف                                                                                                                                                                                                               تف تو این زندگی فقط  داری میخونی دوتا تف هم شما بریز 🤮                                                                                                                                  عقدی بدبختم😭چیه خشکل بدبخت ندیدی؟؟ 🤬🤫🤐تیکر عروسیمه االبته اگه خدا بخادا😬👏                                                                  
گلسا جان سوره یس امروز به نیت شماخونده شدخداکنه حاجت روای دنیاوواخرت بشین❤

قربون شما بشمم دوست عزیزم التماس دعا 

الهی هرچی از خدا میخوای خیلی زود حاجت روا بشییی یه دنیا ممنون

گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا
2706